Orkan Grzegorz szaleje w powiecie tarnogórskim! Zobacz wideo i zdjęcia
29 października 2017 r. | 12:01
0

Od wczoraj nad Polską szaleje orkan Grzegorz. Silny wiatr nie słabnie, a IMGW wydaje kolejne ostrzeżenia dla wszystkich województw.

Od wczoraj w powiecie tarnogórskim strażacy interweniowali już dziesiątki razy. Na Osadzie Jana dziś rano przy ul. Chopina i Miodowej silny wiatr tak jak przy orkanie Ksawery porozrzucał styropiany do ociepleń po całym pobliskim terenie. Również na Osadzie Jana mocne porywiste podmuchy wiatru przewróciły drzewo.

Na ulicy Krakowskiej Straż Pożarna została wezwana do zabezpieczenia rynny, a w Miasteczku Śląskim w bloku przy ul. Srebrnej wiatr zerwał opierzenie dachu.

Tarnowskie Góry - Osada Jana 

Tarnowskie Góry ul. Krakowska 

Miasteczko Śląskie ul. Srebrna

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).