/google
Potrącona 11-latka na ul. Sienkiewicza! Trafiła do szpitala
07 grudnia 2017 r. | 20:00
3

Wczoraj tuż przed godziną 16:00 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Sienkiewicza w Tarnowskich Górach doszło do potrącenia pieszej.

27- letni kierowca daewoo, potrącił 11-letnią dziewczynkę, która przechodziła po pasach przez jezdnię. W wyniku zdarzenia młoda tarnogórzanka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Sprawę wyjaśnia teraz tarnogórska Policja.

Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zarówno przez pieszych, jak i kierowców. Okres jesienno-zimowy to czas, gdy częściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych. Mają na to wpływ m.in. warunki atmosferyczne: szybko zapadający zmrok, mgły, opady deszczu, silny wiatr. Kierowca w takich warunkach często zbyt późno dostrzega pieszego ubranego w ciemne kolory.

źródło: KPP Tarnowskie Góry 

 3 odpowiedzi na “Potrącona 11-latka na ul. Sienkiewicza! Trafiła do szpitala”

  1. Bartłomiej napisał(a):

    Rodziców poszkodowanej dziewczynki proszę o kontakt, mam ważną informację do przekazania 510 712 050

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).