sdr
Praca w Urzędzie! Doświadczenie niewymagane
13 stycznia 2018 r. | 19:52
10

Burmistrz kolejny już raz w tym roku ogłasza konkurs na stanowisko urzędnicze. W tym przypadku poszukiwany jest Młodszy Referent w Wydziale Zarządzania Kryzysowego.

Swoje zgłoszenia należy składać do 22 stycznia 2018 roku. Proponowane wynagrodzenie to 2100 zł brutto. Tak wiem, że nie są to kosmiczne pieniądze, jednak urzędników w tarnogórskim magistracie jest za dużo! Burmistrz Arkadiusz Czech przez ogromne zatrudnienie buduje swój wierny elektorat.

Przykładowo w UM pracuje 200 osób. Każda osoba ma rodzinę, znajomych, znajomych-znajomych. I te osoby podczas wyborów samorządowych w znacznej większości zagłosują na swojego pracodawcę, w tym przypadku na Burmistrza. Jest to ogromny % wyborczy.

Niestety na oszczędności przy obecnej władzy tarnogórzanie nie mają co liczyć. Jutro opublikuję kolejne 4 ogłoszenia o naborze na funkcje publiczne.

Jeśli jest ktoś zainteresowany pracą, to kwestionariusz do pobrania znajdzie TUTAJ

ŁUKASZ DUDEK 10 odpowiedzi na “Praca w Urzędzie! Doświadczenie niewymagane”

 1. Marcin napisał(a):

  pewnie jakiś pociotek już wie o wygranej

  0
  0
 2. Michal napisał(a):

  Panie Łukaszu, w Pana „informacjach” odczuwalny jest ogromny żal zogniskowany na urzędnikach i ich wynagrodzeniach/nagrodach. Po prostu proszę aplikować, a nie zachowywać się jak pies ogrodnika. Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji, a może i Pana rodzina będzie miała jedyny sensowny argument ny zagłosować na A.Czecha.

  0
  0
 3. Speru napisał(a):

  Dudek idź już spać…

  0
  0
 4. Marcin napisał(a):

  Michal nie kompromituj sie. Odlajkuj portal i nie pisz juz nic wiecej.

  0
  0
  • Michał napisał(a):

   Dziękuję za rzeczowy kontrargument, muszę przyznać trafiony w punkt, brawo. Wg Ciebie rozumiem że portal ten ma być klubem nienawiści wszelakiej do burmistrza i miłości do pana Śnietki i wszystkozałatwiającej posłanki Dziuk. To proszę przestać udawać portal informacyjny i zmienić nazwę na „Tarnowskie Góry nienawidzą Czecha”. Wtedy odlajkuję. Pozdrawiam

   0
   0
 5. Kasia napisał(a):

  Co za news 🙂
  Ile trzeba zjeść śniegu, żeby takiego bałwana urodzić ????

  0
  0
 6. bazyliszek1978 napisał(a):

  Nie jestem specjalnym fanem naszego burmistrza, jednak takie tendencyjne i populistyczne komentarze mnie brzydzą. Panie Łukaszu gra Pan na najniższych instynktach ludzi. Podaje Pan liczbę 200 osób i twierdzi że w UM jest za dużo pracowników. Nie potwierdza Pan tego żadnymi argumentami. A zatrudnianie urzędnika za płacę minimalną nazywa Pan kupowaniem głosów. Mierny populizm.

  0
  0
 7. Krzyś napisał(a):

  CAŁA PRAWDA —————> PIS = Du.ek + Śnie.ka + Dzi.k
  WYBORY WYBORY WYBORY WYBORY WYBORY ????

  0
  0
 8. Marcin napisał(a):

  Michal to nie jest moj portal abym cokolwiek mial w nim zmieniac. Wszyscy inteligentni wiedza co autor mial na mysli 🙂

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *