policja.pl
Policja szuka świadków wypadku
30 sierpnia 2019 r. | 10:03

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach poszukuje osób, które były świadkami wypadku drogowego zaistniałego w dniu 8 sierpnia 2019 r. około godziny 18.30 na odcinku drogi między miejscowościami Księży Las a Łubie (gm. Zbrosławice). Podczas zdarzenia ucierpiał motocyklista oraz jego pasażerka.

Tarnogórscy policjanci poszukują N.N. kierującego N.N. pojazdem, który na odcinku drogi między miejscowościami Księży Las a Łubie zjechał na przeciwległy pas ruch i doprowadził do wywrócenia się jadącego z przeciwnego kierunku motocyklisty. Podczas zdarzenia, motocyklista oraz jego pasażerka doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala.

Osoby, które widziały to zdarzenie lub mają informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia przebiegu wypadku i ustalenia sprawcy lub dysponują zapisem kamery samochodowej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach ul. Bytomska 6, Wydział Kryminalny, pokój 304, tel. 32/39-35-382, wew. 382, w każdy dzień powszedni w godz. 7.30-15.30 lub pod nr alarmowym 112 czynnym całą dobę.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry