Rekordowe 2 mln zł na utrzymanie dróg. Czy zima zaskoczy drogowców?
14 listopada 2018 r. | 19:38
4

Został rozstrzygnięty konkurs na zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2018/2019 na terenie Tarnowskich Gór. 

W nadchodzącym sezonie utrzymanie dróg podczas zimy będzie kosztować tarnogórzan ponad 2 mln zł.  Zimowym utrzymaniem dróg będzie zajmować się Zakład Usługowy Konserwacja Terenów Zielonych z Bytomia. 

Styczeń 2018 rok - Ślisko na drogach. Drogowcy są w szoku, że śnieg spadł!

Poniżej informacje przetargowe. 

ŁUKASZ DUDEK4 odpowiedzi na “Rekordowe 2 mln zł na utrzymanie dróg. Czy zima zaskoczy drogowców?”

 1. Zdziwiony napisał(a):

  Redaktorze ! Albo celowo Pan Łże, albo nie potrafi czytać co sam zamieszcza w artykule. Utrzymanie dróg w poprzednim sezonie zimowym kosztowało około 1,64 mln zł a nie 930 tys. Były 2 części zamówienia tak jak w tym roku i realizowane były przez Remondis i Zakład Usługowy Konserwacja Terenów Zielonych z Bytomia.
  Mam nadzieję, że chociaż raz ukaże się sprostowanie

  10
  1
 2. Kontroler napisał(a):

  Nie, nie ukaże się, Du.ek jak zwykle wrzucił gówno w wentylator i się cieszy. On nawet nie ma pojęcia, jakie drogi mają być odśnieżane za te pieniądze. Ba, nie wie nawet, kto jakimi drogami zarządza, kto jest właścicielem itd. Za to potrafi bez zgody właściciela opublikować u siebie cudze materiały. Podobno robi to wszystko z miłości do ojczyzny, bo to wielki patriota jest. Ja tylko czekam, aż kiedyś ktoś się wkurwi i napisze do jakiejś prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Będzie krótki proces i skończy się babci sranie.

  11
  1
  • Tarnowitzer napisał(a):

   Tak nie będzie.. Tak wielki patriota nie będzie się przejmować ani zniżać do poziomu jakichś żydopedałoniemcolewaków i nie przejmie się wyrokiem. Wręcz przeciwnie będzie zadowolony że go ścigają. Stawi czoła. Pojawi się etos. Ciężkie klimaty.

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *