Remont w Parku Wodnym. Ceny będą niższe?
17 lutego 2018 r. | 21:32

Do 28 lutego w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach będzie trwać przerwa techniczna. Przyczyną przerwy jest długo wyczekiwany remont.  Koszt remontu to ok. 2.2 mln zł. 

Modernizacja obejmie hol główny i szatnie. Szafki po remoncie będą otwierane na czipy. I to główne założenia pierwszego etapu prac.

Łącznie do końca roku planuje się przeznaczyć na modernizację obiektu ok. 5 mln zł.  Pieniądz na ten cel będą pochodzić  z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z kieszeni mieszkańców Tarnowskich Gór. 

Wydawałoby się, że skoro tarnogórzanie dokładają kolejny raz do Parku Wodnego, to ceny przynajmniej dla nich powinny być mniejsze. Niestety mam pewne wątpliwości. Jeśli ceny by były za niskie to może nie starczyć wtedy pieniędzy na wypłaty dla osób zarządzających obiektem.

Prezes AIG Michał Fajer w 2016 roku otrzymał ponad 201 tys. zł wynagrodzenia. Pan Michał jest również sekretarzem Inicjatywy Obywatelskiej.

W internecie jak zwykle można odszukać trafne komentarze. 

Internauci zwracają uwagę głównie na czystość, temperaturę, wysokie ceny i na czas na przebranie. Nawet poseł z PO Tomasz Głogowski napisał kilka słów.

Nasz serwis informacyjny jako pierwszy zaczął głośno mówić o zaniedbaniach. Jeden z pierwszych artykułów z lutego 2017 roku znajdziecie TUTAJ

ŁUKASZ DUDEK