Remont w Parku Wodnym. Ceny będą niższe?
17 lutego 2018 r. | 21:32
16

Do 28 lutego w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach będzie trwać przerwa techniczna. Przyczyną przerwy jest długo wyczekiwany remont.  Koszt remontu to ok. 2.2 mln zł. 

Modernizacja obejmie hol główny i szatnie. Szafki po remoncie będą otwierane na czipy. I to główne założenia pierwszego etapu prac.

Łącznie do końca roku planuje się przeznaczyć na modernizację obiektu ok. 5 mln zł.  Pieniądz na ten cel będą pochodzić  z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z kieszeni mieszkańców Tarnowskich Gór. 

Wydawałoby się, że skoro tarnogórzanie dokładają kolejny raz do Parku Wodnego, to ceny przynajmniej dla nich powinny być mniejsze. Niestety mam pewne wątpliwości. Jeśli ceny by były za niskie to może nie starczyć wtedy pieniędzy na wypłaty dla osób zarządzających obiektem.

Prezes AIG Michał Fajer w 2016 roku otrzymał ponad 201 tys. zł wynagrodzenia. Pan Michał jest również sekretarzem Inicjatywy Obywatelskiej.

W internecie jak zwykle można odszukać trafne komentarze. 

Internauci zwracają uwagę głównie na czystość, temperaturę, wysokie ceny i na czas na przebranie. Nawet poseł z PO Tomasz Głogowski napisał kilka słów.

Nasz serwis informacyjny jako pierwszy zaczął głośno mówić o zaniedbaniach. Jeden z pierwszych artykułów z lutego 2017 roku znajdziecie TUTAJ

ŁUKASZ DUDEK

 

 16 odpowiedzi na “Remont w Parku Wodnym. Ceny będą niższe?”

 1. kostka pisze:

  robią sobie tak żeby trzepać kasę… niby przetargi, remonty .. i tak pewna grupa ludzi zarabia łatwe pieniądze…
  sami wiecie kto to… radni bezradni…

  0
  0
 2. Mieszkaniec Tarnowskich Gór pisze:

  Hahahaha zrobia to co wogóle nie potrzebane co za głupki. Wygląd to nie wszystko mysla że zacheca innych by wrócili o nie! Niech zajmą sie męskimi prysznicami łazienką bo sufi ma grzyby szkoda że nie muchomorki a przejście miedzi lazienkami daremna bo praktyczna nie wcale

  0
  0
 3. Normalny Mieszkaniec TG pisze:

  Do @Mieszkaniec Tarnowskich Gor.
  Tobie radzę ukończyć podstawówkę, bo z tych Twoich bazgrołów to nic nie można zrozumieć.

  0
  0
 4. Mieszkanka pisze:

  Będzie drozej to juz pewne. Mówiła mi to kolezanka która ma kuzyna, a ten kuzyn ma wójka, który zna brata od burmistrza Arka.

  0
  0
 5. Cala prawda pisze:

  Czyli kto Ci to powiedział DZIUKOWA czy Śnietka?

  0
  0
 6. Mieszkanka pisze:

  Dziukowa. A jej Morawiecki ktory narzekał na ceny jak byl tam ostatnio na solance.

  0
  0
 7. Cala prawda pisze:

  Dziukowa nasza WIKIPEDIA 🙂
  KOPIUJ – WKLEJ!
  Tak jak DUDEK.

  0
  0
 8. Krzysztof pisze:

  Zgadzam się w 100% kopiuj wklej.

  0
  0
 9. Kontroler pisze:

  Du.ek, durniu, a jak ty to sobie wyobrażasz, że tarnogórzanie mieliby płacić mniej? Jak już, to może postuluj autobusy tylko dla tarnogórzan, albo zakaz wjazdu do miasta osób spoza TG. Wyjątkowy z ciebie okaz nieuka. Nie dość, że nie wiesz, co napisać, to nie wiesz, jak napisać. Znów te twoje rzygowiny pełne są błędów. W ten sposób pokazujesz, gdzie masz swoich czytelników, wiesz?

  0
  0
 10. Idiota pisze:

  I co, znowu wychwalajcie dziadostwo i złodzieji.
  Co ma wspólnego ta cała AIG z pływaniem tylko to że kradną pieniądze klientów, a zycie płynie i nie wróci więcej i wy to popieracie, nie szkoda wam że część pieniędzy idzie do tych zlodzieji
  I kto tu jest idiotom?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *