Restauracja Say Wok zamknięta. Kolejne problemy z płatnościami czynszu?
04 czerwca 2018 r. | 22:58

Spółka o nazwie RYNEK 8 wynajmuje od miasta powierzchnie pod lokal Say Wok, który znajduje się na Rynku w Tarnowskich Górach.

Zarząd spółki RYNEK 8 - lokal Say Wok

Prezes: Wojciech Praski
Członek zarządu: Kamil Speer 

Zarząd spółki YASAI - Restauracja Sherlock

Członek zarządu: Wojciech Praski 
Członek zarządu: Marcela Speer

Marcela Speer jest partnerką radnego z Tarnowskich Gór Tomasza Nawrata.

Wojciech Praski jest prezesem klubu sportowego TS Tarnowiczanka Stare Tarnowice. Praski w latach 2007-2010 był radnym dzielnicy Stare Tarnowice, oraz w 2011 roku był członkiem komisji konkursowej w UM Tarnowskie Góry. 

Kilka dni po naszym artykule, który dotyczył gigantycznego zadłużenia restauracji Sherlock, na portalu Facebook ukazał się komunikat:

Czyżby komentarze z naszej strony przyspieszyły zamknięcie lokalu?

 Tak się składa że pan Nawrat chodzi dumnie jak paw i wie jak się skredytowac żeby funkcjonować, najlepiej w mieście. Proponuję sprawdzić panie Dudek jaka jest zaległość w lokalu Say wook który wynajmuje inna spółka powiązana oczywiście z Panem Nawratem wielkim radnym.

Panie Dudek proszę się zabrać za te bandę! Sprawdzić jak funkcjonuje say wok i inne lokale tego zacnego pana! W lokalach pustki a Radny chodzi z bananem na twarzy. Może ktoś zapomina od tych lokali czynsz pobierać? Gryfny również z mega niskim czynszem w samym centrum.

Rzeczywiście coś jest na rzeczy. Byłem ostatnio w restauracji na rynku – lokal pusty, jedna jedyna kelnerka rozwiązuje krzyżówki w migotliwym blasku świecy, klientów zero. Skąd pieniądze na gigantyczny czynsz? 

Więcej szczegółów poznamy niebawem.

ŁUKASZ DUDEK