sdr
Rozbiórka Tarmilo coraz bliżej
13 stycznia 2018 r. | 15:12
5

Urząd Miejski opublikował informację z otwarcia ofert na wykonanie dokumentacji projektowej na rozbiórkę budynku po Zakładach Odzieżowych Tarmilo wraz z zagospodarowaniem terenu.

Do przetargu przystąpiły 4 firmy.

Krótki opis zamówienia.
Zadanie polega na opracowaniu dokumentacji projektowej rozebrania istniejących budynków. Po rozbiórce należy zaprojektować zagospodarowanie terenu poprzez utwardzenie nawierzchni kostką betonową/granitową z przeznaczeniem na miejsca postojowe dla samochodów osobowych (w tym kilka miejsc dla osób niepełnosprawnych) a także ciągi komunikacyjne, oświetlenie, obiekty małej architektury i wjazd od strony ul. Opolskiej oraz Sobieskiego.

Poniżej możecie zobaczyć informację z otwarcia ofert przetargowych.

ŁUKASZ DUDEK

/BIP Tarnowskie Góry5 odpowiedzi na “Rozbiórka Tarmilo coraz bliżej”

 1. mako napisał(a):

  Czekamy i czekamy. Może się doczekamy kiedys

  0
  0
 2. Nie nawiedzony napisał(a):

  I co w związku z tym, że możemy zobaczyć informację z otwarcia ofert przetargowych ?
  Normalna procedura zamówień publicznych. Dudek jak zwykle podjarany nie wiadomo czym.

  0
  0
 3. mieszkaniec napisał(a):

  zastanawiające jest jak miasto wyceniło te usługi, skoro najniższa oferta stanowi zaledwie 42% zakładanego finansowania. przecież to tylko cyferki z kieszeni mieszkańców.

  0
  0
 4. Mirek napisał(a):

  PiS wprowadza nowy podatek – od deszczu. Zapłacimy w całej Polsce

  PiS głęboko sięgnie do portfeli Polaków. W każdej gminie wprowadzony zostanie podatek od deszczu. Podskoczą też opłaty za wodę i ścieki.

  Od 1 stycznia we wszystkich gminach trzeba płacić podatek od deszczu. Zostanie naliczony właścicielom dużych budynków o powierzchni ponad 3,5 tys. mkw. oraz tym, którzy zabudowali swoją działkę w co najmniej 70 proc., a w okolicy brakuje kanalizacji deszczowej. Dotyczy to sklepów wielkopowierzchniowych, magazynów, biurowców, ale też spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot, które koszty przerzucą na swoich lokatorów. Zwolnione z tej opłaty będą kościoły i związki wyznaniowe, „ze względu na wymiar społeczny” – jak wytłumaczyło Ministerstwo Środowiska.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *