sdr
Rozbiórka Tarmilo coraz bliżej
13 stycznia 2018 r. | 15:12
3

Urząd Miejski opublikował informację z otwarcia ofert na wykonanie dokumentacji projektowej na rozbiórkę budynku po Zakładach Odzieżowych Tarmilo wraz z zagospodarowaniem terenu.

Do przetargu przystąpiły 4 firmy.

Krótki opis zamówienia.
Zadanie polega na opracowaniu dokumentacji projektowej rozebrania istniejących budynków. Po rozbiórce należy zaprojektować zagospodarowanie terenu poprzez utwardzenie nawierzchni kostką betonową/granitową z przeznaczeniem na miejsca postojowe dla samochodów osobowych (w tym kilka miejsc dla osób niepełnosprawnych) a także ciągi komunikacyjne, oświetlenie, obiekty małej architektury i wjazd od strony ul. Opolskiej oraz Sobieskiego.

Poniżej możecie zobaczyć informację z otwarcia ofert przetargowych.

ŁUKASZ DUDEK

/BIP Tarnowskie Góry3 odpowiedzi na “Rozbiórka Tarmilo coraz bliżej”

 1. mako napisał(a):

  Czekamy i czekamy. Może się doczekamy kiedys

 2. Nie nawiedzony napisał(a):

  I co w związku z tym, że możemy zobaczyć informację z otwarcia ofert przetargowych ?
  Normalna procedura zamówień publicznych. Dudek jak zwykle podjarany nie wiadomo czym.

 3. mieszkaniec napisał(a):

  zastanawiające jest jak miasto wyceniło te usługi, skoro najniższa oferta stanowi zaledwie 42% zakładanego finansowania. przecież to tylko cyferki z kieszeni mieszkańców.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).