fot. Magazyn Square
Sondaż przedwyborczy na Burmistrza Tarnowskich Gór
31 października 2017 r. | 19:45
35

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Burmistrza? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym. Do wyboru macie siedmioro kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na "kogoś innego".

Do wyboru są: Arkadiusz Czech, Barbara Dziuk, Jan Miodek, Janusz Śnietka, Jarosław Ślepaczuk, Piotr Skrabaczewski, Tomasz Głogowski i ktoś inny.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie pod "oceń radnego". Każdy z Was może oddać jeden głos co 24 godziny. Sondaż potrwa do 12 listopada, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Burmistrza?


35 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Burmistrza Tarnowskich Gór”

 1. Tomasz napisał(a):

  Głogowski bedzie startować na prezydenta RP z tego co wiem

 2. Dede napisał(a):

  Nikt z tych osób. Angela Merkel powinna startować.

 3. Łowcadebili napisał(a):

  To będzie uczciwy sondaż o tak

 4. Sobota napisał(a):

  Jan Miodek! Podobno niezły z niego Al Capone, w znaczeniu, że kapował na innych za PRLu, bo inaczej tak daleko by nie zaszedł w tamtych czasach, ale wydaje się najsympatyczniejszy z ich wszystkich.

 5. Łomonow napisał(a):

  Coś się chyba autorowi pomyliło.
  Chyba powinno chodzić o wybór na WÓJTA GMINY BLACHOWNIA koło CZĘSTOCHOWY 😀

  TarnowskieG.pl to tytuł prasowy zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Częstochowie pod nr 851.

  Wydawca:
  PGMOBILE Sp. z o.o.
  Cisiańska 109a, Cisie
  42-290 Blachownia
  e-mail: r@gminablachownia.pl

  Redaktor naczelny:
  Paweł Gąsiorski

  • Juras napisał(a):

   gazeta wyborcza jest zarejestrowana w Warszawie a wychodzi u nas? no i?

   • Łomonow napisał(a):

    Gazeta Wyborcza jest dziennikiem OGÓLNOPOLSKIM – to po pierwsze.
    Oddziały lokalne (np. w Katowicach) posiadają osobowość prawną i są wpisane w KRS-ie i to przez nie redagowane są wydania lokalne, a nie w Warszawie – to po drugie.
    W Gazecie Wyborczej pracują osoby posiadające do tego odpowiednie kwalifikacje, ukończone studia, potrafiące poprawnie pisać i mówić – to po trzecie.

 6. Koza napisał(a):

  Dudek na pewno zrobi ten sondaż uczciwie i nie doda głosów. W ogóle po co ten sondaż haha jak nawet nie wiadomo kto kandyduje?

 7. Arkadiusz Szczepański napisał(a):

  Widać pracownicy urzędu powoli się uaktywniają! Teraz urząd będzie totalnie sparaliżowany przez ten sondaż bo każdy urzędnik będzie zmuszony do oddawania głosów na areczka… Aż współczuje :/

 8. TG napisał(a):

  Arek jest spoko

 9. Izabela napisał(a):

  Czech? Ten od Nowoczesnej? Serio?

 10. Łowcadebili napisał(a):

  Nie ma jak manipulować ludźmi jeszcze nie wiadomo jaki kto ma program

 11. Bartosz napisał(a):

  Program jest jeden. Łupić mieszkańców z pieniędzy.

 12. karolzyglinkarol napisał(a):

  Jestem za dwukadencyjnością burmistrza i Czech powinien sobie odpuścić bo obecnie to już nie jest ten Vzech co był na początku jeszcze jako radny ”bez kija nie podchodż”’taki arogancki i zarozumiały a nie taki powinien być pochodzący z wyboru samorządowiec ja pracowałem jeszcze „”za Jurczyka ”’nawet do piet mu nie dorasta więc CZAS NA ZMIANY

  • Łomonow napisał(a):

   Skoro nie mieszkasz w Tarnowskich Górach, to co się wypowiadasz na tematy tego miasta ? Interesuj się tym, co się dzieje we Miastecku i we Żyglinie 😀

   • karolzyglinkarol napisał(a):

    Lomonow ten twój komentarz pasuje do twojej nazwy mnie się kojarzy z ludzmi za Buga i ty chyba takim jesteś nieokrzesańcu a twoim poziomem ci odpowiem , ja pajacu urodziłem się w Tarnowskich Górach i9 całe życie pracuje w tTarnowskich Górach faktycznie od czasów kiedy burmistrzem był Jurczyk do Czecha i mam skalę porównawczą CZECH JEST NAJGORSZY tu już jest pustynia jeżeli chodzi o miejsca pracy ,Krakowska to Banki ,banki i banki a kiedyś były opłacalne dla najemców sklepiki ,policz jeszcze ile mamy supermarketów który zniszczył lokalny handel ,ile mamy zakładów zamkniętych wiec ponawiam ”’czas na zmiany”.Dam ci przykład Jurczykowi nie ciężko było przejść o 4 przez miasto i zobaczyć jak wygląda a ten obecny czmycha po skraju chodnika jakby bał się ludzi niczym zł….iej”’

    • Pawel Witek napisał(a):

     Nie ma pracy w TG? To chyba o innych miastach mowimy 😉

     • karolzyglinkarol napisał(a):

      Paweł sprawdź w GUSie ile wcześniej w T.G pracowało ile obecnie ,ile było wpływu z tego w podatkach PIT ile z firm w podatku CIT ile z podatku od nieruchomości z firm i na tej podstawie wyciągnij sobie wnioski o zatrudnieniu STAŁYM a ile na śmieciówkach i za ile ludzie pracują obecnie i w jakich zawodach i za ile chcą ich firmy zatrudnić

    • Turbopolak napisał(a):

     Karol ale fandzolisz.

     Jezeli rzeczywiscie jestes w tym wieku, to porownaj sobie ta dawna szara zapyziala nore z obecnym miastem. Porownaj sobie infrastrukture miasta wtedy i dzis.

     A za miejsca pracy nie odpowiada czech, tak jak zreszta nie odpowiadal jurczyk.

     • karolzyglinkarol napisał(a):

      Turbopolak wtedy miasto ”lśniło ”czystością podam Ci przykład ; jak Jurczyk prosił ”na dywanik Franka Pieloka na dywanik w ratuszu to było wiadomo że na mieście cos nie tak i pan dyrektor latem podjeżdżał prowadząc osobiście polewaczką a zima odśnieżaczem i mówił z przejęciem ”’nie mam ludzi itda jak w Sedlaczku to było OK i podwoził go kierowca i wypijali kawę z rumem a było to efektem że prawie codziennie lustrował wcześnie rano miasto ,porozmawiał na mieście z ludżmi co ich boli itd. a nie jak obecny czmychał ukradkiem unikając ”zdań prawdy ”mieszkańców .odnośnie miejsc pracy to Cię się pytam ile strategicznych pracodawców ściągnął do miasta Czech —ZERO”i tu jest moralna jego odpowiedzialność w temacie

 13. Dzidek napisał(a):

  Czas zmienić dziada. Juz dosc napchal kieszenie

 14. Łomonow napisał(a):

  Znowu są kasowane komentarze.

  UWAGA ! Ten sondaż jest manipulowany. OSTRZEGAM że to ŚCIEMA I OSZUSTWO !!!

  Oddając głos na konkretną osobę nie dolicza się to do sumy jej głosów. Za to dziwnym trafem rośnie poparcie u zupełnie innej osoby.

 15. Baśka De napisał(a):

  Głogowski nie będzie kandydował na burmistrza.
  PO wystawi kandydaturę obecnego wicestarosty Stanisława Torbusa przeciwko Czechowi.
  Tylko na razie jest to ukrywane, żeby się nie rozleciała koalicja PO i Inicjatywy Obywatelskiej we władzach powiatowych.

 16. Kontroler napisał(a):

  Dudek usunął mój komentarz, bo napisałem, że nie zna się na lokalnej polityce. Zestawiając kandydaturę Czecha i Skrabaczewskiego udowodnił to czarno na białym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *