www.facebook.com | Tomasz Głogowski
„Spacerowicz” poseł Głogowski
24 listopada 2018 r. | 14:03
17

Tarnogórzanin, poseł Tomasz Głogowski (PO) na swoim profilu społecznościowym cieszy się z kapitulacji Prawa i Sprawiedliwości. 

W środę PiS przegłosował, że wysłani na wcześniejszą emeryturę sędziowie Sądu Najwyższego i NSA wracają na swoje stanowiska. Tym sposobem prof. Małgorzata Gersdorf znów jest pierwszym prezesem Sądu Najwyższego.

Partia prezesa Jarosława Kaczyńskiego od dawna zapowiadała reformę wymiaru sprawiedliwości. Dziś już wiemy, że były to tylko puste zapowiedzi. Partia władzy wywiesiła białą flagę przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, czyli de facto przed Niemcami.  Jak wiemy, to właśnie Niemcy są głównym beneficjentem Unii Europejskiej. 

Fundamentem silnego państwa jest sprawiedliwy sąd. W Polsce niestety nadal mamy wielu sędziów, którzy dobrze wspominają czasy pod sowieckim butem.

Protest pod sądem w Tarnowskich Górach (lipiec 2017 rok)

Wracając do p. Głogowskiego.

Tarnogórski poseł uważa, że "wielkie znacznie miała przecież siła sprzeciwu obywatelskiego". Poseł tymi słowami nawiązuje do tak zwanych "spacerowiczów", którzy przed sądami w całej Polsce i również w Tarnowskich Górach protestowali swoje niezadowolenia do planowanych zmian w sądownictwie.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że premier Mateusz Morawiecki jest byłym doradcą Donalda Tuska, a  wicepremier  Jarosław Gowin należał do Platformy Obywatelskiej. Ludzi z podobną historią w partii prezesa Kaczyńskiego jest znacznie więcej. Mając taką wiedzę, kapitulacja przy kolejnej próbie reformowania kraju nie powinna nikogo dziwić.  

Twardy elektorat Prawa i Sprawiedliwości coraz bardziej dostrzega, że został oszukany. 

ŁUKASZ DUDEK17 odpowiedzi na “„Spacerowicz” poseł Głogowski”

 1. Taka prawda napisał(a):

  Głogowski to porażka czy on w ogole pracował jak każdy?

  25
  6
 2. Taka prawda napisał(a):

  Dudek a ty sie dziwisz? A kto jest w tarnogorskim pisie? Znasz Ożge,Gryca i Komenderskiego?

  11
  7
 3. knapik napisał(a):

  Panie Głogowski nie wypisuj pan takich bzdur o przejęciu sędziów przez PIS, kto ich już dawno przejął to wystarczy przejrzeć filmik jak to Świta Sędziowska razem z decydentami PO wychodzą z SIEDZIBY PO !. Przekonaj pan tych nie spacerowiczów że Sędziowie byli tam wyłącznie by pograć sobie w karty bo co tam robili ?
  .

  17
  5
 4. Observer napisał(a):

  Du.ek, najpierw bez pozwolenia wziąłeś film ze strony tygodnika Gwarek, a teraz podpisujesz się pod nie swoim tekstem. Cóż, za wiele od ciebie nie można wymagać, ale przypomnij nam, o co chodzi w siódmym przykazaniu?

  7
  7
 5. Pis napisał(a):

  Komenderski już przeszedł do Inicjatywy !

  3
  1
 6. Józek napisał(a):

  Panie spacerowiczu dobrze że się tak dobrze panu spacerowało po naszym mieście . Ale to chwilowa satysfakcja imyśle ze mimo to ze słabo działa PIS to i tak ma wieksze poparcie niż pańskie i złodziejkie PO. nie wiem czy pan ogladał wczorajszy program pani Ogórek pokazali wam że jestescie oficjalnymi paserami zlodzieji.

  10
  5
 7. Basia napisał(a):

  PO generalnie jest fajne, ale tarnogórskie PO to jedna wielka porażka… 🙁

  7
  3
 8. Taka prawda napisał(a):

  Czy Głogowski pamieta te haniebną koalicje z piz w poprzedniej kadencji powiatu?

  8
  1
 9. no nie napisał(a):

  to ten co z Pańczykową się powadził? bibek, ale dziukowa nie lepsza- mamy pecha

  1
  0
 10. Jr napisał(a):

  Najprawdopodobniej nigdy nie miał „normalnej” pracy

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *