Fot. pl.wikipedia.org
Środowiska LGBT organizują w Staszicu propagandowy „Tęczowy piątek”
18 października 2018 r. | 10:44
48

26 października w Liceum Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach ma być zorganizowany "Tęczowy piątek". 

Już 26 października tarnogórski Staszic będzie mienił się we wszystkich barwach tęczy! Chcemy pokazać nasze wsparcie dla członków społeczności LGBTQIA. Wyciągnij kolorowe rzeczy z szafy i dołącz do nas! Szczegóły wkrótce. - czytamy w wydarzeniu promującym akcję. 

Organizatorzy chcą pokazać swoje wsparcie dla społeczności LGBTQIA. Akcja jest organizowana za przyzwoleniem dyrekcji szkoły. Pomysłodawcą "tęczowego piątku" jest organizacja KPH czyli Kampania Przeciwko Homofobii, a organizatorem uczniowie. 

Magdalena Trojanowska ze stowarzyszenia Stop Seksualizacji Naszych Dzieci twierdzi, że organizacje takie jak KPH, przekonują dzieci, że nie ma nic złego w uprawianiu seksu z osobą tej samej płci.

Wicedyrektor Staszica Anna Włodek podczas rozmowy telefonicznej stwierdziła, że "tęczowy piątek" to takie samo wydarzenie jak Andrzejki. 

Na portalu społecznościowym facebook opublikowano wydarzenie: "Chłopak dziewczyna normalna rodzina". Link do wydarzenia TUTAJ

W wydarzeniu czytamy:
Tarnowskie Góry NIGDY nie będą tęczowe. My jako mieszkańcy jesteśmy przeciwni rozpowszechnianiu grzechu na terenie naszego miasta. Apelujemy do dyrekcji II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach o odwołania kontrowersyjnej manifestacji szkolnej. Wydarzenie Tęczowy Piątek #staszicpride uderza w uczucia religijne. Nie chcemy, aby szkoła z tradycjami stała się liceum, gdzie tylko mogą uczęszczać osoby o poglądach lewicowych. Kobieta i mężczyzna to normalna rodzina!

Wydarzenie, które nie zgadza się z lobby LGBT w tarnogórskiej szkole cieszy się ogromną popularnością na facebooku. Ponad tysiąc osób zaznaczyło, że weźmie udział, a 13 tys. że jest zainteresowane. 

ŁUKASZ DUDEK

 48 odpowiedzi na “Środowiska LGBT organizują w Staszicu propagandowy „Tęczowy piątek””

 1. Alexx pisze:

  Ah ten zaścianek, nie zaglądajmy innym do łóżek

  45
  93
 2. tarnogórzanin pisze:

  za chwile beda nam narzucac malzenstwa homoseksualne i adopcje dzieci przez geji. tak sie koncza takie akcje a dyrekcja daje zgode

  100
  54
 3. Torcida pisze:

  Nieźle masz w tej głowie. Kiedyś normą był ogół a nie margines. Nikt im nie każe przestać być pedziem ale nie muszą się z tym obnosić na lewo i prawo. Co będzie kolejne? Pedofilia, klonowanie?
  Szczerze to bardziej od tych homo wkurzają mnie osoby które ich popierają!

  93
  40
 4. Tarnogórzanka pisze:

  Brawo Staszic!!! Dlaczego ten debil wypowiada się w imieniu wszystkich tarnogórzan? Chodziłem do Staszica i tam zawsze było kolorowo. Jak się nie podoba to w tym czasie Dudek może leżeć u księdza na plebani.

  53
  88
 5. Tylko prawdziwa Torcida !!! pisze:

  Pisząc, że ktoś ma się iść leczyć oraz nazywanie organizatorów dewiantami sam obrażasz ty prawicowy, prawicowy miękki fiucie.

  35
  66
 6. polak katolik pisze:

  ty byś poszedł do pieca razem z nimi jako psychicznie chory.

  20
  5
 7. Polska dla Polaków pisze:

  Polak katolik
  Skoro jesteś katolikiem powinieneś wiedzieć że homoseksualizm jest zły chyba że twój nick pochodzi z tego że się zeżygałeś na klawiaturę tak wyszło, stwierdziłeś że jest fajnie i zostawiasz.
  Ja w porównaniu do ciebie jestem katolikiem i nie dam przyzwolenia by homoseksualni ludzie chodzili normalnie po świecie to jest horoba psychiczna, urojenie

  17
  33
  • Alexx pisze:

   Skoro jesteście takimi prawowitymi katolikami,to powinniście wiedzieć żeby miłować bliźniego swego jak siebie samemu.

   28
   9
   • Polska dla Polaków pisze:

    Bliźniego a nie chorego psychicznie. Dziecko drogie skoro chcesz posówać swojego kolegę w odbyt rób to ale nie w Polsce. Nie po to nasi dziadkowie i dalsi przodkowie walczyli o wolność polski by teraz takie osoby jak ty oraz inni z pod znaku tęczy ten kraj puścili z dymem. W Biblii jest napisane o tym że homoseksualizm jest to zło którego trzeba się wystrzegać, jeśli chcesz wchodzić na tematy religijne polecam najpierw udanie się do biblioteki (tak takie twory jak biblioteka jeszcze istnieją) wypożycz sobie pismo święte i doucz się, ponieważ życzeniem jednym tekstem które gdzieś zasłyszałeś powoduje to że robisz z siebie idiotę i nie wyzywam cię teraz ponieważ stwierdzenie idiota ma swoje medyczne podwaliny

    16
    24
    • Polska dla Polaków pisze:

     I po co ta auto agresja. Typowe szczeniackie zachowanie, już doszedłeś? Opryskałeś jak że cennym nasieniem klawiaturę ? To teraz wytrzyj by mama nie widziała białych zasuszonych plamek.
     Ciśnięcie po czyiś rodzicach przez twoją personę uświadamia mnie coraz mocniej że homoseksualizm oraz ty to stan wzmocnionego idiotyzmu, spokojnie jest na to lekarstwo szpital psychiatryczny w Lublińcu. Nie wiem kto cię wydał na świat ale zrobił wielki błąd ponieważ nie masz za grosz szacunku do starszych
     Nie pozdrawiam

     9
     10
    • XDAlejazda pisze:

     Homoseksualizm został oficjalnie skreślony z listy schorzeń psychicznych, widzę że pan jest niedoinformowany.

     20
     10
  • XDAlejazda pisze:

   O ile się nie mylę Bóg nakazał być miłosiernym? Lamiecie właśnie wszyscy drugie przykazanie miłości. Nie macie prawa nazywać się prawdziwymi katolikami.

   26
   9
  • Jaskółka pisze:

   Wszystko pięknie ładnie ale jak ksiądz molestuje ministrantów to jakoś nie ma na nich takiej nagonki, wszystko zamiata się pod przysłowiowy dywan. Ludzie co wam robi to, że dwóch mężczyzn lub dwie kobiety są razem i są szczęśliwi? Czyżby zazdrość? Ból dupy bo ktoś jest szczęśliwy? Najlepiej powiedzieć, że takie osoby są chore. Gratuluję zacofania i homofobizmu

   26
   9
 8. Hanys pisze:

  Do polska dla polakow

  Tarnowskie Góry nigdy nie były polskie. Jesteśmy tylko tymczasowo pod waszą okupacją. Niech żyję Wolny od Kleru i Niepodległy od Polskiego Talbanu ŚLĄSK.!!!!

  35
  19
  • Xd pisze:

   W sumie z samym wydarzeniem się nie zgadzam ale pierdolenie że jak ktoś jest gejem to się nie nadają do obrony jest zjebane.
   Np w takiej Sparcie homoseksualizm był norma.
   W Rzymie starożytnym też był a jakos walczyć potrafili i to w czasach jak przodkowie Słowian srali w lesie :v

   14
   4
  • Andrzjjj Dda pisze:

   *posuwała

   0
   0
 9. Kierowca bombowca pisze:

  Homo propaganda a Czech na to zezwala

  19
  19
 10. człowiek pisze:

  Bycie „miłosierny” nie zwalnia z kolejnej zasady „grzesznych napominac”. Co prawda nie wolno nikogo wytykać palcami i tępic za to jaki jest co nie znaczy że można go z tym zostawić i być cicho jak dzieje się pewnego rodzaju wynaturzenie. Orientacja seksualną to powinna być prywatna sprawa a nie temat to manifestacji i walki o pewne prawa. Bo to jak pokazywać że nieakceptuje siebie i swojej natury chce być inny a wy macie mnie zaakceptować. Nie biorąc już pod uwagi wiary religii Boga propaganda rozpowrzechniania homoseksualizmu jest wynaturzeniem człowieka jeśli by natura chciała kopulacji jednoplciowej to by też pozwalała na rozmnażanie się w ten sposób. Natura nas stworzyła żeby się uzupełniać cechy męskie jak i żeńskie są potrzebne by życie mogło dalej się tworzyć i ciała są tak ukształtowane by te cechy wspolgraly. Ktoś powie że życie nie polega tylko na rozmnażaniu i ma rację ale to nie zmienia faktu że budowa ciała faceta jest tak ukształtowane by był silny i dawał oparcie czy na wojnie czy w pracy, a kobiety przez swoją delikatność i kształty ma upiekszac czasem szary i nudny świat. Więc rozpowszechnianie czegoś co jest ślepa uliczka i nie ma celu ani racji bytu w prawach świata i natury jest bez sensu

  12
  12
 11. Absolwent pisze:

  Szkoła jest od uczenia tolerancji a nie żadne marsze… i nie tylko wobec lg… ale również innych wyznań, osob wybitnych, którzy również często są dyskryminowani, a także ludzi bardzo wierzących, którzy zawsze byli wyśmiewani. Jeżeli dyrekcja z tym sobie nie radzi to dopuszcza do tego typu wydarzeń. Wstyd, że Staś podąża w tym kierunku. Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy obecny dyrektor był szeregowym nauczycielem było to renomowane lo. Niestety ale popieranie tego typu wydarzeń jest brakiem szacunku dla wielu, a prawdopodobnie większości absolwentów. Szkoda że nas nikt nie zapytał o zdanie przy poparciu dla swiatopogladowej manifestacji. Wszystko pewnie i tak rozejdzie się po kościach, ale niesmak pozostanie. Jeszcze raz apeluję do dyrekcji o przełożenie się do edukacji i tolerancji w szkole, a nie na pokaz…

  13
  13
 12. Zmartwiony rodzic pisze:

  Dyrekcja Staszica do wywalenia po wyborach. Przypominam że to Burmistrz nadaje status dyrektora. To Burmistrz jest odpowiedzialny za akcję.

  10
  23
 13. Mieszkaniec pisze:

  Wywalić starostę i wicedyrektor która porównuje homo propagandę do andrzejek

  11
  14
 14. Ktośkogonieznasz pisze:

  Ludzie o co chodzi z tą całą nienawiścią? Chcą być kolorowi to niech są. Trzeba pogodzić się z tym że niektórzy mają inne poglądy niż my, i chcą pokazać to w jakiś sposób. Parada równości jest niczym innym jak demonstracją swojej seksualności oraz uświadomieniu, że ci ludzie, są właśnie ludźmi. Nie ma nic złego w tym czy kogoś podnieca ta sama płeć czy nie. Religia to inna sprawa, ale Staszic nie jest szkołą katolicką, i mogą chodzić tam osoby każdej rasy czy płci. Oczywiście nie mówię że mogą teraz zacząć miziać się na środku ulicy ubrani w tęczę, ale pary heteroseksualne też nie powinny tego robić bo niczym się to nie różni pod względem praktycznym. Dlatego zostawcie tych biedynch gejów, bo i tak nic wam przecież nie zrobią…

  24
  12
 15. Max pisze:

  Nie mam zamiaru walczyć z kretynizmem ale życzę tym wszystkim popierającym ten tęczowy piątek aby kiedyś wasze dziecko przyszło do was i powiedziało że jest gejem lub lesbą. Pewnie będziecie dumni. Moda na tolerancję rozwinęła się do przerażających rozmiarów. Strach się bać co będzie następne. Uchodźców też pewnie chcecie ale żadnego byście nie przyjęli do siebie pod dach. Tacy z was super tolerancyjni ludzie.

  41
  13
  • ciekawy pisze:

   A co ty zrobisz? Wyślesz je do pieca albo do psychiatryka? Chętnie posłucham Twoich rad co robi czystej krwi Polak Katolik jak się dowiaduje, że jego dziecko jest gejem. Proszę o merytoryczną odpowiedź.

   11
   13
   • Jedyntunormalny pisze:

    Co tu ma duma do tego? Normalny rodzic kocha swoje dziecko i jest z niego dumny niezaleznie czy jest gejem czy nie.

    16
    2
   • Max pisze:

    Każdy normalny rodzic kocha swoje dziecko niezależnie od wszystkiego i będzie je wspierało i tu się zgodzę. Natomiast ja bym próbował za wszelką cenę wpłynąć na decyzję dziecka nawet jeśli by miało korzystać z psychiatry czy psychologa.

    Wysłania do pieca nie skomentuje bo szkoda słów.

    To wszystko to kwestia wychowania. Moje dzieci na szczęście są normalne i nie akceptują tego typu odchyłów od normy. Nie wiem tylko jak Twój wpis ma się do totalnej akceptacji takich imprez. Nie widzisz różnicy – Gdyby siedzieli cicho i robili swoje to i ludzie by byli spokojni i nie było by też tej dyskusji. Ale nie oni chcą świat zdobywać, adoptować pewnie dzieci, obnosić się ze swoją chorobą na lewo i prawo.

    Czemu zaraz wyjeżdzasz z katolikiem. To nie ma nic do rzeczy. Zastanawia mnie tylko dlaczego coś co zawsze było nie normalne teraz zaczyna być normalne a nawet jest moda na to. Pytam co będzie kolejne? Akceptacja dla transseksualistów, pedofilia?

    17
    7
    • ciekawy pisze:

     To mam takie pytanie; Czy Pan jako „NORMALNY” dał by się przekonać rozmową do bycia homoseksualista? TO NIE JEST KWESTIA WYCHOWANIA !!! Z tym się człowiek rodzi czy się komuś podoba czy nie. To jest tak jakby mańkuta na siłę uczyć pisania prawą ręka. A może pańskie dzieci widząc taką zdecydowaną postawę w obawie przed pana reakcją udają tylko „NORMALNYCH”. Nie chcę Pana obrażać ale niestety reprezentuje Pan delikatnie mówiąc „średniowieczne” podejście do tematu.I jeszcze jedno dla Pańskiej informacji większość pedofilów wywodzi się z osób heteroseksualnych.

     11
     16
     • Max pisze:

      Nie ma sensu ta dyskusja. Wolę być ze średniowiecza niż mieć dwóch ojców lub dwie matki.

      14
      7
     • medrzec pisze:

      do ciekawego
      z idiotami nie ma sensu rozmawiać, sprowadzą Cie do swojego poziomu a później zniszczą doświadczeniem. Dla tego gościa ziemia jest dalej płaska a kibel to widział tylko u sąsiada. Jemu rura zmięknie jak ten jego „NORMALNY” synek przyjdzie z chłopakiem. Ludzie czytać czytać i jeszcze raz czytać.

      8
      10
 16. Ksiadz proboszcz pisze:

  A ja swoje bym wyslal do seminarium, tam wśród swoich na pewno będzie szczęśliwe

  5
  6
 17. Piotr pisze:

  Przezabawna jest sama nazwa organizacji Stop Seksualizacji Naszych Dzieci.

  Mam dla nich niezwykłą nowinę – dzieci mają swoją seksualnoś. I choćbyście stawali na głowie, związywali dzieciom ręce i straszyli ich piekłem, nadal będą miały swoją seksualność.
  To od rodziców i społeczeństwa zależy czy z tą seksualnością będą szczęśliwe. Przypuszczam, że jak dzieciom się wmawia.grzech i chorobę, to do najzdrowszych psychicznie nie będą należeć.

  KPH nie przekonują dzieci, że nie ma nic złego w uprawianiu seksu z osobą tej samej płci. Pokazują, że miłość człowieka do człowieka, niezależnie od płci, była, jest i będzie. A do tego jest normalna.

  Czekam aż społeczeństwa zaczną zaprzeczać rzeczywistości i dostrzegą, że różnorodność seksualności jest integralną i nierozłączną częścią świata. 😊

  20
  10
 18. […] Kontrowersyjne wydarzenie środowisk LGBT ma odbyć się 26 października. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj […]

  0
  4
 19. olek pisze:

  no nie wiem ja nie widze żadnego takiego wydarzenia chłopak dziewczyna… moze facebook usunął, bo on usuwa nienawiść

  3
  3
 20. Drodzy Rodzice pisze:

  Neomarksizm opanowuje Polskę – tylko zjednoczeni możemy coś zdziałać.
  Następuje indoktrynacja dzieci w HOMOFILNEJ fazie rozwoju, po to aby namieszać im w głowach. Skutki tej indoktrynacji są potem bardzo trudne do odwrócenia.
  Tylko zjednoczeni możemy próbować ratować Polskę i nasze Rodziny. Nie zdziałacie sami NIC.
  Szukajcie informacji na Stop Seksualizacji oraz Odpowiedzialny Gdańsk.

  5
  3
 21. damian pisze:

  Brawo licealiści ze Staszica. Jestem z Wami.
  To dzięki Wam, naszej przyszłej elicie, mam nadzieję na egalitarne społeczeństwo, pozbawione uprzedzeń, ufne w drugiego człowieka.
  Wielki szacunek!

  1
  6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *