Fot. Andrzej Pilot | www.facebook.com
Stało się. Pilot stracił stołek
03 grudnia 2018 r. | 10:28
23

Jedną z pierwszych decyzji nowego zarządu województwa śląskiego jest odwołanie dyrektora GCR Repty. 

Specjalista od gospodarki odpadami Andrzej Pilot, nie jest już dyrektorem Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Tarnowskich Górach.  Od 30 listopada szpitalem zarządza doktor nauk medycznych Wiesław Rycerski. Pilot był dyrektorem tylko 3 miesiące (niektórzy twierdzą, że to i tak za długo).

Na początku października pisałem:

"Doktor Krystian Oleszczyk po 27 latach pracy w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji w Reptach został odwołany ze stanowiska dyrektora. Zastąpił go specjalista od gospodarki odpadami Andrzej Pilot. Jak wiemy, Pilot nie ma nic wspólnego z medycyną, ale za to jest działaczem PSL.

Przypomnę, że Pilot kilka tygodni wcześniej został odwołany z funkcji prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Jego miejsce zajął Tomasz Bednarek, radny sejmiku z PiS. Nie trzeba być specjalistą od polityki, aby zauważyć, że jest to walka o wysokie stanowiska i ogromne świadczenia. Tylko gdzie w tym wszystkim jest dobro pacjenta?".

ŁUKASZ DUDEK23 odpowiedzi na “Stało się. Pilot stracił stołek”

 1. Gość napisał(a):

  Takich specjalistów jak ten pan w Polsce mamy miliony no i przez to większość ludzi w tym kraju ciężko pracująca za 155o złotych na rękę musi wiązać koniec z końcem aby żyć.

  22
  0
 2. Janek napisał(a):

  Co tak szybko ???

  3
  2
 3. Taka prawda napisał(a):

  Rycerski ten z PiS?

  7
  3
  • boląca prawda napisał(a):

   Nawet za „niby tej wstrętnej komuny” nie było takiego rozdawnictwa koryt jak po roku 89 z klucza partyjnego i dotyczy to wszystkich bez wyjątku tzw partii.

   15
   2
 4. Bolek napisał(a):

  On ma tylu kumpli po tym samym fachu że znajdą mu stołek za tą skromną dyszkę aby mógł jako tako żyć.

  14
  1
 5. kler napisał(a):

  W Polskiej sieci sklepów DINO może podjąć pracę za 2100 brutto i stanie się prawdziwym Polskim patriotom.

  11
  1
  • Taka prawda napisał(a):

   Prawdziwi patrioci i katolicy musza tam pracować bo podobno ojczyzna szybko sie rozwija w tvp

   7
   2
   • boląca prawda napisał(a):

    Ktoś tych szkodników wyhodował i chyba nie te 5 procent bezbożników w PL , ktoś tych wszystkich nawiedzonych a decyzyjnych wybiera przez to uczciwie harujący gówno mają a pasożyty żyją kosztem uczciwie pracujących i nie mylić z biedotą żerującą której się nie chce pracować bo po co ?

    6
    0
 6. JK napisał(a):

  Niektórzy pieprzą bez sensu i ze złośliwości. Obecnie w GCR będzie doktor nauk medycznych i co? Lekarz ma być przy pacjentach, zarządzać i kierować pielęgniarkami, a nie być dyrektorem na stołku za biurkiem w biurze. Dyrektorami szpitali itp. instytucjami nie powinni być ci, co ukończyli studia medyczne, lecz ci, co ukończyli i mają doświadczenie w tematyce organizacji i zarządzania.

  21
  4
  • boląca prawda napisał(a):

   JK – to mają być fachowcy a nie karierowicze partyjni rodem z PRL-u, choć nawet wtedy tak debilistycznie nie postępowano. Ten akurat jest wg Ciebie „fachowiec”, ale od kasy dla siebie. Wstydził bym się taki komentarz napisać jak Ty, nawet w obronie swojego kolesia.

   4
   3
  • kolega napisał(a):

   JK -tym krajem od 89 roku zarządzają „doświadczeni w tematyce organizacji i zarządzania ” i przepierdolili to co nasi ojcowie i dziadkowie odbudowali albo wybudowali w latach 1945-1989. Twoi koledzy po fachu sprzedawali ruiny Warszawy jako pełnowartościowe i nowe kamiennice.

   4
   1
 7. obywatel napisał(a):

  Nie mogę się doczekać informacji o treści:

  ” Samozwańczy tak zwany redaktor tak zwanego portalu internetowego, będący z trudem absolwentem zaledwie szkoły podstawowej, zakończył zabawę w dziennikarstwo „.

  Każdy wie o kogo chodzi 🙂

  14
  5
  • boląca prawda napisał(a):

   obywatel – robi świetną robotę bo przynajmniej ludzie czegoś się dowiedzą bo tych sensacji nie przeczytasz w płatnych szmatławcach. Dla przypomnienia tylko : najwięcej prezesów i dyrektorów po takim wykształceniu było z PSL i pokrewnych partii, bolek został prezydentem RP , a najlepsi fachowcy kształcą się w Toruniu.

   7
   6
 8. Ddwae napisał(a):

  Za sam wygląd już go nie lubię… typowy wyjadacz, widać po podbródkach, że ma sie dobrze 🙂

  3
  2
 9. kawaler napisał(a):

  Za sam wygląd już go nie lubię… typowy wyjadacz, widać po podbródkach, że ma sie dobrze 🙂

  2
  3
 10. Luk napisał(a):

  Pan „redaktor” i tak zbanuje kogoś niewygodnego tak jak mnie kiedyś bo mu udowodniłem że pisze głupoty.

  4
  3
 11. husyt napisał(a):

  Jak się komus Dudek i to co pisze nie podoba to w jakim celu tu wchodzi ,czyta i tak negatywnie komentuje ? Jest wiele innych miejsc w necie i zapewny kazdy z tych wybrednych znawców cos dla siebie znajdzie,

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *