Stanisław Torbus | www.facebook.com
Stanisław marzy o nowym Karłuszowcu
11 lipca 2018 r. | 17:05
11

Wicestarosta tarnogórski Stanisław Torbus na swoim profilu pisze o wyjeździe do niemieckiego powiatu Erlangen-Höchstadt. 

W zaprzyjaźnionym powiecie Erlangen-Höchstadt otwarto nową siedzibę tamtejszego urzędu. Trzeba przyznać, że budynek robi wrażenie. A gdyby na Karłuszowcu taki powstał? Najważniejszym jednak elementem wyjazdu były dla mnie rozmowy ze Starostą Alexander Tritthart o wymianie młodzieży i wspólnych projektach kulturalnych.

Wicestarosta pisze:

Jeśli chodzi o nową siedzibę, to tak, marzy mi się budynek, w którym wszystkie jednostki Starostwa wraz z Urzędem Pracy znalazłyby miejsce. Byłoby to duże ułatwienie dla mieszkańców, niestety nierealne póki co.

Panie Staszku. Chce Pan ułatwień dla mieszkańców? To na początek, rozwiąż Pan problem ciągłych kolejek w Wydziale Komunikacji na Karłuszowcu. 

źródło: www.facebook.com

ŁUKASZ DUDEK11 odpowiedzi na “Stanisław marzy o nowym Karłuszowcu”

 1. Ałła napisał(a):

  „PANIE STASZKU. Chce Pan ułatwień dla mieszkańców? To na początek, ROZWIĄŻ PAN problem ciągłych kolejek w Wydziale Komunikacji na Karłuszowcu. ” co to w ogóle jest za język rynsztokowy?! Jak osoba, która uzurpuje sobie prawo do nazywania się „Redaktorem” może tak pisać?! Żenada…

  18
  2
  • tarnogorzanin napisał(a):

   Mam wrażenie, że takie komentarze piszą same nieroby urzędasy. Do prywatnego sektora lenie patentowane!!! Tam trzeba zapie….. a nie ściemniać!!!

   9
   9
  • Gabriela napisał(a):

   Panie Dudek, czy kończył Pan dziennikarstwo? Tam uczą w jaki sposób używać języka. A z Pana taki „dziennikarzyna”, że pożal się Boże. Jest Pan świetnym dowodem na to, że człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy.

   13
 2. Wieśniak napisał(a):

  Dudek zastrzel się 🙂

  19
  2
 3. Pracownik napisał(a):

  Jako pracownik Starostwa czuję się nękany przez Pana Dudka w moim miejscu pracy. Czy jest na to jakiś paragraf?

  21
  3
 4. Taka prawda napisał(a):

  Brawo Dudek temu tzw politykowi należy podziękować o ile wiem wielokrotnie się farbował politycznie niech się weźnie do pożytecznej pracy a nie do papierkow

  8
  17
 5. Taka prawda napisał(a):

  Rozwiązsnie kolejek w WK to jest zbyt trudne dla tego typa,liczę że to była ostatnia wycieczka zagraniczna za nasze podatki tego ……..a

  5
  15
 6. Wąž napisał(a):

  Torbus to zwykły nieroba

  5
  12
 7. Observer napisał(a):

  Krertyn

  3
  3
 8. Obserwator napisał(a):

  Panie Dudek, Niech Pan da spokój Wicestaroście, bo On naprawdę nie ma nic do powiedzenia bo rządzi Pani Starosta!! A szkoda, bo Wice mógłby więcej ale nie może się wykazać.

 9. PF napisał(a):

  Nie trzeba niczego budować.

  Jeden budynek stoi – były biurowiec Fazosu i drugi budynek też stoi – były biurowiec Zametu na Strzybnicy.
  Wybierać, remontować – dostosowywać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *