fot. facebook Barbara Dziuk
Sukces wpisu na listę UNESCO dzieli Mieszkańców
13 lipca 2017 r. | 13:05
11

Ogromny hejt padł na Posła RP Barbarę Dziuk, za rzekome przypisywanie sobie zasług związanych z wpisaniem kopalni rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego i naturalnego przyjętej przez UNESCO.

Chodzi o wpis posłanki Dziuk na jej stronie internetowej, a konkretniej o pewien fragment - "Dziękuję Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, a przede wszystkim Rządowi z ramienia PiS, bo zgłosili tylko jeden wniosek. Co niektórzy wątpili. Nasza kopalnia to nasz skarb.". To bardzo nie spodobało się Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Tarnogórskiej w Tarnowskich Górach, które zarzuciło posłance Dziuk, że przypisuje sobie zasługę, jaką jest wpis na listę UNESCO. Stowarzyszenie wydało w tej sprawie specjalne oświadczenie (treść poniżej). Temat podłapali polityczni przeciwnicy oraz media nieprzychylne rządowi, którzy bardzo zbulwersowali się tym wszystkim. Pojawiły się wpisy i screeny na facebooku (poniżej przykład), to zmusiło poseł Dziuk do wydania oświadczenia, które rzuca całkiem inne spojrzenie na te wszystkie wpisy i oświadczenia (treść poniżej).

Nie mnie osądzać, kto w tym sporze ma rację. Faktem jest natomiast, ogromny hejt skierowany nie tyle do samej posłanki Dziuk, ale w kierunku partii, którą reprezentuje.

PAWEŁ GĄSIORSKI

facebook

 11 odpowiedzi na “Sukces wpisu na listę UNESCO dzieli Mieszkańców”

 1. bytu pisze:

  „to zmusiło poseł Dziuk do wydania oświadczenia, które rzuca całkiem inne spojrzenie na te wszystkie wpisy i oświadczenia ”
  No właśnie, nie rzuca. Do tego „działalność” udokumentowana również niczego nie zmienia…

  1
  0
 2. Wiesiek pisze:

  oczywiście, że rzuca. Ale widać nie każdy jest w stanie czytać ze zrozumieniem.

  0
  1
 3. strefas pisze:

  Po pierwsze, to nie hejt, tylko obiektywna ocena sytuacji, po drugie to nikogo nie dzieli, tylko oddziela, kawał dobrej roboty SMZT, od politykierstwa. W samym stowarzyszeniu jest więcej tych co za PiS, niż tych co za PO. Ale jak już patrzeć pod kontem aktywności w pomocy, przy tym przedsięwzięciu, to poseł Głogowski , był bardziej aktywny, a nie pcha się z tym na afisze.

  1
  0
 4. Wujek ujek pisze:

  A czy w stowarzyszeniu są w ogóle ludzie, którzy są za Polską a nie za partią??? Potem się dziwicie czemu młodzi ludzie uciekają z tego kraju bo zamiast walczyć razem o Polskę to zachowujecie się jak pseudokibice i tyle w temacie.

  0
  1
 5. bmi pisze:

  Dziękujemy pani Poseł oraz partii politycznej PiS za wniosek o podniesienie podatku paliwowego Tarnowskie Góry muszą mieć piękne drogi dojazdowe (które sami wyremontujemy)

  1
  0
 6. Tarnogórski pisze:

  Niech ta kobieta już lepiej zamilknie i przestanie się ośmieszać !!!

  1
  0
 7. Marcin pisze:

  Ta posłanka nie ma noc wspólnego z Tarnowskimi Górami ani ze Śląskiem kilka miesiecy temu krzyczała w sejmie że Ślązacy nie istnieją. Dla mnie jest zerem które zawsze się ciśnie pod flesze aparatów gdziekolwiek jest… dno

  2
  0
 8. Juras pisze:

  a jednak miała pani coś wspólnego, czyli wszyscy dołożyli swoje cztery grosze do tego sukcesu

  1
  0
 9. Misiek pisze:

  A co robi tam Pan J. Śnietka? Ten który zdradził swoich wyborców i przeszedł z Przyjaznego Samorządu do PISu?
  Jak Panu nie wtyd!!!!

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *