Paweł Chruszcz / facebook.com
Tajemnicza śmierć radnego
04 czerwca 2018 r. | 18:27
6

31 maja w lesie na słupie energetycznym odnaleziono powieszone ciało radnego z Głogowa Pawła Chruszcza. Śmierć radnego wstrząsnęła lokalną społecznością. Najbliżsi Chruszcza nie wierzą, by mógł popełnić samobójstwo. Radny miał być na tropie afery korupcyjnej. Jutro był umówiony z byłym wiceszefem CBA Maciejem Wąsikiem. Chruszcz pozostawił żonę i osierocił dwójkę dzieci. W Głogowie znany był z bezkompromisowego podejścia i nagłaśniał wiele niewygodnych tematów. 

Postanowiłem opisać zagadkową śmierć radnego z Głogowa, ponieważ wiele razy mówiono mi "nie boisz się, że coś ci zrobią?" W Polsce w ciągu ostatnich lat miało miejsce wiele zagadkowych śmierci, tak więc w trosce o swoje bezpieczeństwo napisałem oświadczenie.

Oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.

Poniżej interesujący wywiad z Pawłem Chruszczem z 18 maja 2016 roku.

ŁUKASZ DUDEK 

 6 odpowiedzi na “Tajemnicza śmierć radnego”

 1. Tak pisze:

  Grozi ci ktos to zglos to na policje albo nie rob z siebie idioty

  4
  5
 2. Gość pisze:

  Kim Ty jesteś ?
  Dziennikarzem śledczym?
  Bez wykształcenia , bez znajomości podstaw dziennikarstwa , bez jakiejkolwiek wiedzy podstaw redagowania informacji, felietonów, bądź artykułów informacyjnych,branżowych, etc.
  Groźby karalne jeśli takowe występują, podlegają pod 190 K.K.
  Jeśli ci się wydaje bądź masz przypuszczenia dotyczące tej kwestii które sugeruje w/w wpis, to raczej dobry lekarz psychiatra.
  Nikt o zdrowych zmysłach nie wypisuje takich pierdoł !
  Duuuuuuuuuużo Zdrowia!
  .

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *