Brzydki budynek TCK w Opatowicach w końcu doczeka się remontu
11 lipca 2017 r. | 13:24
2

Dzielnica Opatowice w końcu doczeka się remontu budynku TCK. Miałem okazję odwiedzić to miejsce i powiem szczerze pierwsze wrażenie bardzo negatywne. Budynek nie wygląda za dobrze, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Zresztą nie ma co się dziwić, gdy przez lata ważniejsze były gromne nagrody dla urzędników, niżeli remonty budynków pożytku publicznego.

Plac zabaw w Opatowicach, który stoi obok TCK.

Dzielnica Opatowice przez lata była pomijana przez samorządowców Inicjatywy Obywatelskiej. Na szczęście przed wyborami szykują się remonty.

Projekty nowego budynku TCK.

ŁUKASZ DUDEK2 odpowiedzi na “Brzydki budynek TCK w Opatowicach w końcu doczeka się remontu”

  1. PiSieK napisał(a):

    Łukasz Dudek zaczął działać przed wyborami. Czyżby kandydat na Bórmistsza? 🙂 hahaha

  2. Iwona napisał(a):

    Drogi nie potrafią dopilnować A za budynek się biorą. Będzie szybki remont swietlicy za rok Max 2 stwierdzą że jest nieopłacalne. Sprzedadzą i powstanie fajna knajpa, restauracja. Pozdrawiam. I tyle z świetlicy.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).