Tak wygląda lokal po Kuchennych Rewolucjach (ZDJĘCIA)
14 września 2017 r. | 06:00
21

Już dziś o godzinie 21.30 premierowy odcinek Kuchennych Rewolucji z Tarnowskich Gór. My jednak postanowiliśmy odwiedzić lokal znajdujący się w Reptach Śląskich przed emisją programu.

Publié par Kuchenne Rewolucje sur vendredi 8 septembre 2017

 

 21 odpowiedzi na “Tak wygląda lokal po Kuchennych Rewolucjach (ZDJĘCIA)”

 1. gastronom pisze:

  Byłem zjeść po Rewolucjach i szczerze to szału nie było. Był za to brud w okolicach rurek z ogrzewania. Jedzenie takie sobie-rolada twarda, kapusta o dziwnym smaku. W sumie nie ma się co dziwić. Właściciele tego lokalu + gastronomia = pomyłka.

  0
  0
 2. Gibaj się, Gibaj pisze:

  Nic dziwnego, wszystko na pokaz, chwilowe odbicie od dna. W praktyce Michał, człowiek, który chciałby liczyć penge, ale jest ujem i probably nigdy nie pójdzie mu żaden gastronomiczny interes. Biedne uje będą biedni, przede wszystkim umysłowo.

  0
  0
 3. Kolorowy zawrót glowy pisze:

  Widać że pani Magda poszła z rozmachem kolorów, lokal wygląda teraz ładniej a co do jedzenia byłem przed i po i nie narzekam, może porcje nie potrzebnie takie duże. A malkontenci zawsze się pojawia i będą innym wylewać pomyje na głowę z zazdroaci.

  0
  0
 4. anonim pisze:

  gratuluje odwagi właścicielom, wystąpienie w tym programie wzmaga lawinę hejtów jak widać. Jest pożywką dla wrogów…. tak już ten świat stworzony, nie daj boże komuś się coś uda….. życzę powodzenia !

  0
  0
  • gastronom pisze:

   Kolejny wpis na zlecenie. Napisałem jakie były moje odczucia i od razu hejt, a że to kolejny projekt tych właścicieli zastanawiam się jak długo przetrwa. Do gastronomii trzeba włożyć serce. To nie jakaś manufaktura.

   0
   0
 5. Teges pisze:

  REWOLUCJE
  to fałsz obłuda – foto montarz

  0
  0
 6. Kontroler pisze:

  Aleś się wysilił. Po prostu szał. Materiał na Pulitzera.

  0
  0
 7. Haha pisze:

  Jak zwykle zazdrość , nienawiść i podkładanie nóg. Jak to możliwe że ktoś ma lepiej a ktoś okazuje się obłudny.Wazne że jedzenie smaczne i pewnie w powietrzu lepsza atmosfera.

  0
  0
 8. Haha pisze:

  Kolejny anonimowy znawca.

  0
  0
 9. gastronom@wp.pl pisze:

  Twoje Haha to imię czy nazwisko?? Radzę się zastanowić zanim coś napiszesz.

  0
  0
  • Ałła pisze:

   A ty masz „Gastronom” na imię, czy na nazwisko, ćwierćinteligencie?

   0
   0
   • gastronom@wp.pl pisze:

    Wszyscy jesteśmy tu anonimowi. To żadne odkrycie. Śmieszni jesteście.
    Ałła dołączyłaś do dyskusji i zaraz obrażasz. Zastanów się o czym tu zacząłem pisać, a w jakim miejscu jest teraz ta dyskusja. Żenada

    0
    0
 10. Haha pisze:

  Proszę mnie nie obrażać bo nie moim celem jest kogoś obrona, ale ukrywanie się w tle internetu i hejtowanie to żenada, ale widać taka polska obluda.

  0
  0
  • gastronom@wp.pl pisze:

   Jeśli uważasz, że Cię obraziłem to bardzo ciekawe. Nazywanie mojej opinii hejtowaniem w takim razie w jakiej kategorii mam zakwalifikować?

   0
   0
 11. ewa pisze:

  byłam wczoraj i włączyłam czas po przyjęciu zamówienia 56 minut jak drugie danie trafiło na mój stolik kelnerka tłumaczyła się tak długim czasem oczekiwania że tyle mają zamówień a ja patrzę a na sali tylko 5 osób razem ze mną podejrzewam że niektóre artykuły wymagają rozmrożenia i przez to to tyle trwa

  0
  0
 12. ewa pisze:

  znajoma kelnerka tam pracuje i ostatnio cieniutko ze klientami był nawet dzień że tylko 2 osoby przyszły za cały dzień i to tylko na piwo

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *