/youtube
Zabili kibica Górnika Zabrze! Szokujące nagranie z Rudy Śląskiej
11 listopada 2017 r. | 15:03
1

24 października w Rudzie Śląskiej doszło do brutalnego pobicia sympatyka Górnika Zabrze. 26-letniego Dariusza Pastora zaatakowała uzbrojona grupa mężczyzn, która bezlitośnie kopała i biła kibica. Dariusz Pasto zmarł w szpitalu 30 października.

W internecie został opublikowany film, który najprawdopodobniej pokazuje ostatnią fazę napaści. Wszystkie dowody wskazują na to, że śmierć fana zabrzańskiego Górnika jest efektem porachunków kibicowskich.

Poniżej można zobaczyć nagranie z tego makabrycznego zajścia. +18Jedna odpowiedź na “Zabili kibica Górnika Zabrze! Szokujące nagranie z Rudy Śląskiej”

  1. Łomonow napisał(a):

    Kogo interesuje taka informacja ? To nie dotyczy TARNOWSKICH GÓR
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).