Fot. starogard.pl
Tarnowskie Góry sparaliżowane na kilka godzin. Co na to internauci?
18 stycznia 2018 r. | 11:40
5

To, co się działo wczoraj wieczorem na drogach w Tarnowskich Górach i Powiecie Tarnogórskim to jedno wielkie nieporozumienie.

Delikatny mróz połączony z niewielkim opadem śniegu sparaliżował drogi naszego regionu. Zadzwoniłem do Urzędu Miejskiego, aby dowiedzieć się, dlaczego kolejny raz coś nie zadziałało. Od urzędnika otrzymałem informacje, że drogi gminne były dobrze przygotowane, a problem faktycznie pojawił się, ale na drogach powiatowych, krajowych i wojewódzkich.

Tyle lat ze sobą urzędnicy wielu magistratów współpracują i nie potrafią skoordynować działań podczas akcji zima? W tym miejscu najbardziej trafne będzie powiedzenie „Gdzie kucharek 6, tam nie ma co jeść". Urzędników jest za dużo!

W internecie zawrzało.

źródło: FB/Tygodnik Gwarek, FB/TarnowskieG

ŁUKASZ DUDEK5 odpowiedzi na “Tarnowskie Góry sparaliżowane na kilka godzin. Co na to internauci?”

 1. Łowcadebili napisał(a):

  Powiatem jeszcze niedawno zarządzal Burdziak z PiS i jak było poprzednich zim doskonale pamiętam katastrofa

 2. Xs napisał(a):

  IO, PO, PiS jeden h…

 3. Kasia napisał(a):

  ehh szoda gadac. kadego roku to samo 🙁

 4. Observer napisał(a):

  Ty już swoich komentarzy nie masz, że musisz cytować te, które napisali pod postem „Gwarka”? Na stronie policji o gołoledzi nie było, więc nie było skąd przekopiować i dopiero dzisiaj nabełkotałeś, wziąłeś cudze komentarze i się cieszysz, jakiś to zdolny. Jak jesteś zdolny to zgłoś się na koordynatora akcji zima, a nie charkaj na kogo popadnie, bo urzędnik miejski nie jest od tego, żeby wskazywać powiatowi, co, gdzie, kiedy i jak ma robić. Tylko ty tego nie wiesz. A jak nie wiesz, to dziób w ciup i ruki po szwam, a nie mądrować.

 5. Nie nawiedzony napisał(a):

  Internauci NIC na to.
  „Jak jest zima to musi być zimno (…)” – cytując klasyka.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).