TarnowskieG.pl: To był rekordowy rok!
30 grudnia 2017 r. | 17:03

Nadchodzi koniec roku, tak więc nadszedł czas podsumowań.

Serwis informacyjny TarnowskieG.pl za kilka dni będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Przez tylko jeden rok udało nam się dotrzeć do ponad 381 tys. unikalnych użytkowników, a roczna suma odsłon naszej strony to ponad 560 tys.

Jak na pierwszy rok naszej działalność jest to bardzo dobry wynik. Najwięcej odwiedzin nasz portal zanotował we wrześniu (przekroczyliśmy wtedy granicę 60 tys. unikalnych wejść).

Przy tych liczbach musimy również zestawić osiągnięcia naszego bliźniaczego portalu z Miasteczka Śląskiego. Przez cały rok portal MiasteczkoSlaskie.pl odwiedziło ponad 200 tys. unikalnych użytkowników, a suma odsłon to grubo ponad 430 tys.

Jako pierwsi w powiecie tarnogórskim wprowadziliśmy przekaz na żywo z sesji Rad Miejskich.

???? Trwa sesja w Tarnowskich Górach

Publié par Tarnowskie Góry - serwis informacyjny sur mercredi 20 décembre 2017

 

Warto przy tej okazji napisać, że jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym (czego nie można powiedzieć o niektórych lokalnych mediach).

I na koniec..

Pisanie przez wielu internetowych hejterów jakoby nasz portal był finansowany przez PiS, jest zwykłą bzdurą. Mam nadzieję, że wielu tarnogórzan docenia trud, który każdego dnia wkładam, aby pokazywać tylko prawdę. Prawda nie jest lubiana w niektórych kręgach "wtajemniczenia" więc i wrogów w powiecie tarnogórskim mam całe mnóstwo.

Dziękujemy, że jesteście z nami! 

ŁUKASZ DUDEK