Grafika: to-tu.eu
TO TU wydaje się ponad milion złotych na wynagrodzenia
09 października 2017 r. | 23:02
17

Poniżej publikuję wykonanie planu finansowego za I półrocze 2017 roku Tarnogórskiego Ośrodka Terapii Uzależnień Profilaktyki i Pomocy Psychologicznej TOTU. Ja zwykle przy takim zestawieniu można zauważyć, że najwięcej pieniędzy jest przeznaczone na wypłaty dla pracowników. Ogólny łączny plan finansowy na 2017 rok zakłada kwotę 1 291 331 zł, z tego na wynagrodzenia będzie przeznaczone 1 033 510 zł.

ŁUKASZ DUDEK17 odpowiedzi na “TO TU wydaje się ponad milion złotych na wynagrodzenia”

 1. Tarnowskie Góry - cała prawda = PIS = Dzi.k = Śnie.ka napisał(a):

  Ile osób jest zatrudnionych?
  0  0
 2. Kontroler napisał(a):

  To dużo, czy mało? Zgodnie z przepisami? A może nie? Potrzebnie? Może wręcz przeciwnie? Co robią ci, którzy tam pracują, czym się zajmują, jakie efekty daje ich praca? To tylko niektóre pytania, jakie mógł zadać dziennikarz. Niestety, dziennikarstwo nie jest tym samym, co publikowanie pism i przepisywanie komunikatów. Ale na tej lekcji w szkole pana Dudka też nie było. Pewno chorował i teraz mu się wydaje, że zmieni świat.
  0  0
  • Antydudek napisał(a):

   Dokładnie.
   0   0
  • Łomonow napisał(a):

   A ile zdaniem pseudo „redaktora” taki ośrodek powinien rocznie przeznaczać na wynagrodzenia ? 50, 100, a może 200 tysięcy ???

   Człowieku OGARNIJ SIĘ i uzupełnij przede wszystkim swoje braki w wykształceniu i podstawowej wiedzy !
   0   0
   • franc napisał(a):

    Dudek w szkole był tłukiem do potęgi tak jak jego rodzice wiem bo z nim chodziłem a teraz udaje wykształconego niech się zajmie lepiej swoim miejscem pracy i warunkami oraz wyzyskiem jaki panuje w tartaku Feniks
    0    0
 3. Juras napisał(a):

  gruba kasa
  0  0
 4. Wojtek napisał(a):

  Cały Dudek nic nie robić pisać głupoty zero prawdy!
  0  0
 5. Łomonow napisał(a):

  W planie rachunku zysków i strat na 2017 r. w pozycji „wynagrodzenia osobowe i bezosobowe” widzę kwotę 851.087 złotych. Skąd więc Dudek wziął jakąś fikcyjna kwotę 1 mln ???
  DEBILIZM do granic !
  0  0
 6. Tarnowitzer napisał(a):

  Kolejna wklejona tabelka, ktora poza samymi danymi finansowymi nie wnosi nic i nie informuje o jakimkolwiek pozytywnym ani negatywnym zjawisku zwiazanym z dana instytucja.. Co chcesz nam ta tabelka powiedziec, o wielki redaktorze?
  0  0
 7. Mirek napisał(a):

  Nic te artykuły nie wnoszą. Jedna wielka porażka.
  0  0
 8. Mieszkaniec napisał(a):

  Dobrze trzeba patrzec na co pieniądze sa wydawne. Rob pan swoje nie sluchaj hejterow w wiekszosci to urzednicy z TG
  0  0
 9. Observer napisał(a):

  Panie „Mieszkaniec”, polecam włączyć myślenie, Samo patrzenie na kasę niewiele da, jeśli nie zna się na zasadach jej wydawania. Ale jeśli nie umie się niczego, oprócz posługiwania się klawiszami ctrl. A, ctrl. C, ctrl. V, to potem wychodzą takie rozmaite „kwiaty” . Ani to rzetelne, ani to prawdziwe, ani to ciekawe. Zwykły trolling. A Pan się tym podnieca jak nie wiadomo czym.
  0  0
 10. richat napisał(a):

  Dudek jest tam pacjentem
  0  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *