Co z pieniędzmi za Tour de Pologne? Miasto straciło 246 tys. zł
04 września 2018 r. | 22:30
8

Wystąpiłem do Urzędu Miejskiego  o udostępnienie wszystkich umów związanych z organizacją Tour de Pologne w Tarnowskich Górach. Niestety urzędnicy jak zwykle utrudniają udostępnienie informacji i przedłużają odpowiedź o 2 miesiące.

Przypomnijmy, że organizacja tarnogórskiego etapu Tour de Pologne zaliczyła ogromną klapę. Chwilę po stracie peleton został źle pokierowany i pojechał nie w tę stronę, co trzeba. W efekcie czego, kolarze zamiast przejechać ok. 30 km przez praktycznie wszystkie dzielnice miasta, przejechali ok. 4 km. Za błąd w organizacji odpowiada spółka LANG TEAM, która otrzymała z budżetu miasta 246 tys. zł.

Burmistrz zapowiedział, że przyjrzy się umowie z organizatorem. Mijają kolejne tygodnie i nadal nic nie wiemy. Czy burmistrz Czech planuje wyciszyć sprawę? 

ŁUKASZ DUDEK8 odpowiedzi na “Co z pieniędzmi za Tour de Pologne? Miasto straciło 246 tys. zł”

 1. Tg pisze:

  Jak labg i czech to są koledzy. Nie ma opcji na zwrot

  7
  6
 2. strefas pisze:

  Powtórki nie będzie, pochód gwarkowski nie zboczy jak TDP- Wiadukt w remoncie l( Źródło Strefa Sta 😉

  8
  3
 3. Observer pisze:

  W „Gwarku” pisali o tym zaraz po wyścigu. Przeczytaj, to się dowiesz i nie będziesz musiał na nic czekać. W ogóle więcej czytaj, a mniej pisz. Wyjdzie ci to na zdrowie.

  14
  6
 4. ITM pisze:

  Moim zdaniem pomyłka w trasie peletonu przyniosła miastu większe zyski niż przyniósłbyprawidłowy przejazd. We wszystkich programach informacyjnych mówiono o Tarnowskich Górach,pewnie wielu zechce zobaczyć to słynne miasto przez ktore nie przejechał wyścig.

  5
  1
 5. Elwer pisze:

  Ale jak straciło? Start się odbył, mała pętla była, imprezy towarzyszące były. Baaa w dodaktu było głośno o TG 🙂 TO nie tak, ze miasto zapłaciło a TdP nas olało i nic nie było… Przecież najwięcej działo się na rynku…. ale psioczyć – to pierwszy. Poza tym był w miejscu pomyłki – PSZYPADEK? NIE SONDZE.

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *