Fot. KPP Tarnowskie Góry
W 3 dni policjanci przebadali na zawartość alkoholu ponad 778 kierowców
13 listopada 2017 r. | 10:02
0

Od piątku do niedzieli wieczorem, tarnogórscy policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwą "Bezpieczny Weekend" i „NURD”.

Czynności stróżów prawa skupiły się na zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom dróg. Podczas weekendu policjanci przebadali na zawartość alkoholu ponad 778 kierowców. Niestety w siedmiu przypadkach kierujący prowadzili pojazdy pod wpływem alkoholu - w tym czterech rowerzystów. W czasie trwania akcji doszło do 18 zdarzeń drogowych, w tym do dwóch wypadków. Policjanci ujawnili 160 wykroczeń drogowych, za które wystawili 143 mandaty, 11 pouczeń oraz skierowali do sądu 6 wniosków o ukaranie. Podczas działań policjanci zatrzymali również 4 dowody rejestracyjne.

źródło/foto: KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).