W Parku Wodnym oszczędzają na ogrzewaniu?
12 lutego 2017 r. | 11:48

Wczorajszego dnia jak co tydzień odwiedziłem Park Wodny w Tarnowskich Górach.

Dlaczego co tydzień odwiedzam właśnie ten obiekt? Odpowiedź jest prosta - w okolicy nie ma innej alternatywy. W ostatnim czasie zauważyłem że w Parku Wodnym jest zimno. Wraz ze spadkiem temperatury za oknem, spada temperatura w parku. Rozmawiałem wczoraj z ratownikiem i na moją sugestie że jest za zimno przyznał mi rację.

Park Wodny jako stary obiekt ma wiele mankamentów. Postanowiłem przeszukać internet i zapoznać się z opinią innych użytkowników.

infobasen.pl

Od siebie bym jeszcze dodał. Gdy jest uruchomiona fala wodna, to dlaczego nie działa wir? Tak mało jest atrakcji a jeszcze są limity czasowe.

W saunach:
- brak możliwości kupna zapachów,
- brak możliwości wypożyczenia ręcznika,
- w saunie mokrej - otwór z którego leci para parzy po nogach (złe ustawienie),

Cena za godzinę korzystania z basenu w sobotę 19 zł + dodatkowo płatna każda minuta za saunę. Brak pakietu -basen+sauna. Brak czasu na przebranie i po przekroczeniu dopłata. Bardzo małe szafki na ubrania. 

Podsumowując. Gdyby w okolicy powstała jakaś alternatywa, na pewno Park Wodny straciłby wielu klientów. Mam nadzieję że ten wpis zmobilizuje Urząd Miasta Tarnowskie Góry aby dofinansować ten obiekt, a nie tylko liczyć pieniądze z zysków.

ŁUKASZ DUDEK