www.facebook.com | Tarnogórski Zlot Pojazdów Zabytkowych
W sobotę zabytkowe samochody pojawią się na rynku
14 września 2018 r. | 14:24
6

Już po raz 6 w Tarnowskich Górach odbędzie się Zlot Pojazdów Zabytkowych. Zlot odbędzie się jak zwykle na tarnogórskim rynku.

15 września (sobota)
9.00 do 10.15  Rejestracja załóg
10.30 - 14.00  Rajd sprawnościowy, 2 godzinne ZWIEDZANIE KOPALNI ZABYTKOWEJ 
15.00 - 17.00  Wystawa na rynku
17.00 Finał zlotu oraz rozdanie nagród uczestnikom

Organizatorzy: Automobilklub Tarnogórski i miłośnicy z Klubu 22, impreza dofinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach.6 odpowiedzi na “W sobotę zabytkowe samochody pojawią się na rynku”

 1. Observer pisze:

  Powiedz mi, Du.ek, ale tak z ręką na sercu, dlaczego tak jest? Z jednej strony obrzygujesz władzę w tym mieście, wypisujesz jakieś brednie na jej temat, nie mając pojęcia o tym, jak to działa, piszesz o kredytach, zarobkach i innych „aferach, robiąc z ludzi oszustów, kombinatorów i kogo tam jeszcze. A z drugiej żywisz się tymi miejskimi imprezami, reklamujesz je, nabijasz sobie nimi oglądalność itp. Nie widzisz w tym niekonsekwencji, by nie powiedzieć, że schizofrenii?

  4
  6
 2. Veto 11 pisze:

  A nie jest tak ze to SITWA KOMBINATORÓW i cwaniaków ?????. T.G. TO FAJNE moje ukochane miasto! !!!!!!!!!!!. Nie trawię już tego od lat! !!!!. Wysprzedali WSZYSTKO! !!!! Narąbali. Marketów a kluczowe przedsiębiorstwa sprzedali to jest dobre dla naszego miasta? Drozyzna i wysysanie kasy ZA WSZYSTKO po cenach z sufitu 😠😠😠😠? . PLATFUSY! !!!! Kiedy wy to zakumacie w końcu. … Ci co tu jadą na Dudka to chyba jakieś pociotki którym brakuje już zdrowego rozsądku! !!!!!!!!!

  2
  3
 3. Observer pisze:

  Veto, a można wiedzieć, co oprócz wodociągów i remondisza miasto sprzedało?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *