Wiceburmistrz próbuje zastraszyć niezależne media – WIDEO
08 maja 2017 r. | 23:12

W zeszły piątek (tj.5.05) odbyło się zebranie sprawozdawcze Rady Dzielnicy Śródmieście - Centrum. Na zebraniu można było spotkać między innym Burmistrza Czecha i Wiceburmistrza Skrabaczewskiego.

Wiceburmistrz kolejny raz udawania, że przeszkadza mu obecność naszego niezależne portalu informacyjnego. No bo jak to tak może być, że jakieś media są tak dociekliwe i interesują się wydawaniem publicznych pieniędzy.

Poniżej zamieszczam wypowiedź Wiceburmistrza Piotra Skrabaczewskiego.

My jesteśmy jako fachowcy do tego zobowiązani, ale też uważam, że media powinny pilnować. Powinny być staranne w przekazywaniu sprawdzonych, rzetelnych informacji. Dlaczego? Bo prędzej czy później to się źle kończy dla tych którzy te informacje próbują w jakiś sposób sterować, manipulować.

Panie Burmistrzu. Co mam rozumieć przez Pana wypowiedź? Rozumiem, że zarzuca Pan serwisowi tarnowskieG.pl przekazywanie nierzetelnych informacji. Dziwne, bo prawie wszystkie informacje które są umieszczane na naszej stronie, są udokumentowane. Z Pana wypowiedzi wnioskuję, że Inicjatywa Obywatelska nie przywykła do niezależnych mediów. Tak więc radzę się przyzwyczajać do nas, ponieważ nas nie zastraszycie!

A już dziś o godzinie 17.00 zapraszam  na koleje zebranie sprawozdawcze, tym razem będziemy w Opatowicach. Zebranie będzie transmitowane na naszym profilu facebook TUTAJ

Zebranie Sprawozdawcze Śródmieście - Centrum

Zebranie Rady Dzielnicy Śródmieście - Centrum. www.tarnowskieG.pl

Posted by Tarnowskie Góry - cała prawda on Friday, May 5, 2017


ŁUKASZ DUDEK