Fot. pixabay
Wieszowa: zatankował 800 litrów benzyny i chciał uciec
27 grudnia 2017 r. | 19:42
13

Personel stacji paliw w Wieszowej zdziwił się, gdy kierowca do swojego busa zatankował prawie 800 litrów oleju napędowego. Gdy usiłował odjechać z łupem wartym prawie 4 tys. zł, został zatrzymany. 

Tuż przed świątecznym weekendem w Wieszowej w gminie Zbrosławice do jednej ze stacji paliw przyjechał busem mężczyzna, chcący zatankować samochód. Obsługę stacji zdziwił jednak fakt, że wlał on do baku prawie 800 litrów oleju napędowego. Pracownicy stacji zainterweniowali, podejrzewając, że mężczyzna za chwilę odjedzie z paliwem, nie płacąc za nie. Ich podejrzenia okazały się słuszne.

Złodziej wsiadł do samochodu i próbował uciec. Został jednak powstrzymany i trafił w ręce policjantów. W samochodzie sprawcy stróże prawa odkryli cztery zbiorniki o pojemności 200 litów każdy po brzegi wypełnione olejem napędowym, za który złodziej nie miał zamiaru zapłacić. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Na drugi dzień usłyszał zarzut usiłowania kradzieży prawie 800 litrów oleju napędowego, wartego blisko 4 tys. zł. 35-letni katowiczanin przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Sprawca, oprócz pokrycia poniesionych przez stację strat, przez najbliższy rok będzie nieodpłatnie pracował społecznie.

źródło/foto: KPP Tarnowskie Góry13 odpowiedzi na “Wieszowa: zatankował 800 litrów benzyny i chciał uciec”

 1. Ałła napisał(a):

  Miejscownik nazwy tej miejscowości brzmi: w Wieszowie. Pan „Redaktor” powinien takie rzeczy wiedzieć, żenada….

  0
  0
 2. Zibi napisał(a):

  Wieszowa wieś sołecka w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim, w gminie Zbrosławice, o powierzchni 16,72 km².
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wieszowa

  0
  0
 3. Observer napisał(a):

  O Dudku ciekawe rzeczy mówią ci, którzy znają go z okresu jego uczęszczania do szkoły. Świadomie nie używam słowa „edukacja”, co oznacza ogół procesów i oddziaływań, których celem jest zmienianie ludzi, przede wszystkim dzieci i młodzieży – stosownie do panujących w danym społeczeństwie ideałów i celów wychowawczych. W tym przypadku oddziaływania te przyniosły widomy skutek.

  0
  0
  • Ałła napisał(a):

   A co mówią? Można prosić o wyjaśnienie? Myślę, że wszyscy namiętnie czytający wypocin Pana „Redaktora” chcieliby, nawet mają pełne prawo się tego dowiedzieć. ;-))

   0
   0
 4. Mieszkaniec napisał(a):

  „pojemności 200 litów” błędy też kopiowane? 😀

  0
  0
 5. Mieszkaniec_TG napisał(a):

  Znowu pseudo redaktorek KASUJE niewygodne posty

  0
  0
 6. Observer napisał(a):

  Wypowiadają się w samych superlatywach. Był ponoć bardzo zdolny, pracowity, ne sprawiał trudności wychowawczych, był koleżeński, uczynny i miły. Zwłaszcza o jego zdolnościach i postępach w nauce jest sporo dobrych wiadomości. No prymus po prostu, urodzony dziennikarz, erudyta, oczytany, bystry, pięknie się wypowiadał, doskonale pisał, o mało nie trzynastozgłoskowcem.

  0
  0
 7. Nie nawiedzony napisał(a):

  W tytule pisze:
  „zatankował 800 litrów BENZYNY”

  Po czym dowiadujemy się z tekstu:
  „(…) zatankował prawie 800 litrów OLEJU NAPĘDOWEGO” i ” (…) wlał on do baku prawie 800 litrów OLEJU NAPĘDOWEGO”.

  Ani kupy ani d..y się to nie trzyma. Redaktorek kopiuje z bykami, bez ładu składu.

  0
  0
 8. Szczęśliwego Nowego Roku 2018! napisał(a):

  Życzę wszystkim mieszkańcom Tarnowskich Gór żeby w Nowym Roku 2018 wyborów nie wygrał PIS z Dudkiem na czele ????

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *