Fot. KPP Tarnowskie Góry
Wybił głową szybę w autobusie miejskim
12 lutego 2018 r. | 20:17
1

Policja zatrzymała mężczyznę, który wybił głową szybę w autobusie miejskim.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia ubiegłego roku. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z autobusów miejskich doszło do wybicia szyby. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna, siedząc w autobusie, w pewnej chwili uderzył głową w boczną szybę. Uderzenie było tak silne, że szyba rozbiła się na drobne kawałki.

Następnie chuligan wyszedł z autobusu i uciekł w nieznanym kierunku. Stróże prawa ustalili rysopis sprawcy oraz zabezpieczyli nagranie z monitoringu, jednak ślad po wandalu zaginął. Sprawę przejęli tarnogórscy kryminalni, którzy wpadli na trop wandala.

Policjantom udało się ustalić dane personalne chuligana. Mężczyzna wczoraj wpadł w ręce mundurowych w Katowicach. 44-latek, który nie posiada stałego adresu zameldowania, dzisiaj usłyszał zarzuty zniszczenia mienia wartego ponad 3,5 tys. złotych. Wandal podczas przesłuchania przyznał się do wybicia szyby oraz złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

/KPP Tarnowskie GóryJedna odpowiedź na “Wybił głową szybę w autobusie miejskim”

  1. Ałła napisał(a):

    Typowy wyborca PiS. 🙂
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).