fot. Magazyn Square
Wybory 2018: O wyborze Burmistrza zadecyduje druga tura!
13 listopada 2017 r. | 13:30
11

Zakończył się sondaż przedwyborczy na Burmistrza Tarnowskich Gór. Na rok przed planowanymi wyborami samorządowymi, w sondażu wyborczym wystartowało siedmioro kandydatów oraz alternatywa w postaci "kogoś innego". Przez blisko dwa tygodnie oddaliście łącznie 642 głosy. Nie ma zdecydowanego faworyta przyszłorocznych wyborów. W sondażu najlepszy okazał się popierany przez Prawo i Sprawiedliwość radny Janusz Śnietka, z poparciem 38,01 proc. wyborców. Tuż za jego plecami znalazł się Burmistrz Arkadiusz Czech, którzy na dziś może liczyć na 35,36 proc. poparcia.

Oznacza to, że w Tarnowskich Górach szykuje się druga tura wyborów.

Trzecie miejsce przypadło "innego kandydatowi" z przedstawionej listy. Mógłby on liczyć na 7,48 proc. poparcia. Kolejne miejsce zajęli Jan Miodek - 6,85 proc., Posłowie Tomasz Głogowski - 5,14 proc., Barbara Dziuk - 4,05 proc. i wiceburmistrz - Piotr Skrabaczewski, na którego głos oddałoby 1,40 proc. wyborców.

Sondaż wyraźnie pokazuje, że o wyborze nowego Burmistrza zadecyduje druga tura wyborów.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 11 odpowiedzi na “Wybory 2018: O wyborze Burmistrza zadecyduje druga tura!”

 1. Mieszkanka napisał(a):

  Miasto sie już nie rozwija od pewnego czasu. Czas oczyścić stary układ

 2. TG napisał(a):

  W mojej ocenie PiS to nic dobrego:/ ale jak chcecie

 3. Łomonow_Prawdziwy napisał(a):

  Tarnogórzanie to mądrzy ludzie i nigdy nie pozwolą aby świry z PiS rządzili w naszym mieście

 4. Tarnowskie Góry - cała prawda = PIS = Dzi.k = Śnie.ka napisał(a):

  Tak druga tura, a jutro będzie padać śnieg 🙂 hahahahaha

  • Łowcadebili napisał(a):

   Żeby jednym dać reszcie trzeba zabrać zyskali np bogacze oraz oszuści ukrywający dochody stracili uczciwie płacący podatki

 5. Fixumdyrdum napisał(a):

  Jutro będzie padać Śn*e*ka 😂😂

 6. Cała prawda napisał(a):

  Hahahahaha dobre!

 7. Łowcadebili napisał(a):

  Buhaha co jeszcze zmanipulujesz Duduś

 8. Wyborca napisał(a):

  Brawo PiS!

 9. Kontroler napisał(a):

  Trzeba kompletnie nie mieć pojęcia o polityce lokalnej, by robić sondaż (nawet taki g. wart) i wystawiać jako kandydatów przeciwko sobie Czecha i Skrabaczewskiego. Przecież wiadome jest, że taka konfiguracja kandydatów jest niemożliwa, podobnie jak niemożlkiwe jest konkurowanie p. Dziuk i p. Śnietki. Sam dobór „kandydatów” świadczy tym, że „redaktor” i autor tych wypocin nie wie nic na temat tego, kto jest kim i jakimi zasadami (w tym układami personalnymi) charakteryzuje się lokalna polityka. Tak więc wartość tego całego sondażu jest zerowa. Milczeniem pominę błędy ortograficzne i gramatyczne, świadczące o autorze najlepiej, jak tylko można.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).