80-latek spowodował wypadek na ul. Opolskiej w Tarnowskich Górach. 2 osoby w szpitalu
07 stycznia 2018 r. | 18:29
2

Dzisiaj po godz. 15.00 na ul. Opolskiej w Tarnowskich Górach doszło do poważnego wypadku. Policja wstępnie ustaliła, że 80-letni kierowca seicento wyjeżdżając z ul. Świętej Katarzyny, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu bmw. W wyniku tego zdarzenia bmw kierowane przez 29-latka uderzyło w fiata. Kierowca seicento i pasażerka trafili do szpitala.

ŁUKASZ DUDEK2 odpowiedzi na “80-latek spowodował wypadek na ul. Opolskiej w Tarnowskich Górach. 2 osoby w szpitalu”

  1. Andrzej-oszust napisał(a):

    I co przekażesz oszuście? Pod każdym newsem dotyczącym wypadku zarówno na stronie jak i fanpage na fb – ty się udzielasz ,że masz ważne informacje do przekazania?
    Mafia? Może trzeba ciebie zgłosić by odpowiednie służby się tobą zajęły – bo nagle ‚wszechwiedzący andrzej’ wszystko wie o wypadkach.

  2. Anonimus napisał(a):

    tak jak Dudek, wszystko wie a nic nie wie haha

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).