KPP Tarnowskie Góry
Wypadek na skrzyżowaniu Bytomskiej z Aleją Kwiatów. Motocyklista zabrany do szpitala
29 kwietnia 2019 r. | 17:46

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Bytomskiej z Aleją Kwiatów w Tarnowskich Górach. 

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w piątek tuż przed godziną 18:00 na skrzyżowaniu ulicy Bytomskiej z Aleją Kwiatów w Tarnowskich Górach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 68-letnia kierująca samochodem marki Daihatsu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z motocyklem, którym kierował 33–letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego. W wyniku tego zdarzenia, ranny motocyklista z obrażeniami kończyn trafił do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku badają śledczy z tarnogórskiej komendy.

W miniony weekend doszło jeszcze do dwóch wypadków drogowych. W piątek w miejscowości Świniowice, 20-letni kierowca audi z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i dachował oraz w sobotę w Tarnowskich Górach na ulicy Piłsudskiego, gdzie 24- letni kierowca toyoty potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 68-letnią mieszkankę powiatu tarnogórskiego.

źródło: KPP Tarnowskie Góry