Wypadek na Zagórskiej
18 sierpnia 2020 r. | 17:59

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach. Podczas zderzenia trzech samochodów osobowych, ranna został kierująca fordem, który z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia będą teraz ustalać policjanci z tarnogórskiej komendy.

Do wypadku doszło po godzinie 18:00 na ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach. Jak wstępnie ustalili policjanci, do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło po tym, jak 33-letni kierowca samochodu marki Dodge, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i najechał na tył forda.

Po zderzeniu, siłą odrzutu, ford uderzył w opla, którego 38-letni kierowca chciał wykonać manewr skrętu w ulicę Tuwima. W wyniku zdarzenia, 39-letnia mieszkanka Niemiec, która kierowała fordem, z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. W miejscu wypadku, przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się wahadłowo. Jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia będą teraz ustalać tarnogórscy śledczy.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry