facebook.com
Jutro nad zalewem “Iskierka dla Mai”. Setki osób bierze udział w akcji charytatywnej
30 marca 2019 r. | 16:10

Już jutro na terenie zalewu Nakło-Chechło dobędzie się charytatywny bieg, nordic walking oraz morsowanie. W trakcie trwania imprezy odbędą się również biegi dla dzieci.

Dochód z całego wydarzenia zostanie przekazany na pomoc dla niespełna 4-letniej Mai Krzaczek - podopiecznej Fundacji Iskierka, u której wykryto nowotwór złośliwy. Już dziś na wydarzeniu Facebook swoją obecność zadeklarowało ponad 500 osób.

fundacjaiskierka.pl

Maja to radosne i zawsze uśmiechnięte dziecko, które dosłownie kilka dni temu spotkała straszna tragedia. Zupełnie niespodziewanie, z dnia na dzień okazało się, że jest bardzo chora. Nowotwór złośliwy... Cała jej rodzina jeszcze do tej pory nie może uwierzyć, że to naprawdę się dzieje, bo wcześniej zupełnie nic nie wskazywało na tak okropną i straszną chorobę. Maja wymaga długotrwałego leczenia, które jest bardzo kosztowne, jej rodzice nie są w stanie w całości go sfinansować.

31.03.2019 godz. 10:00. Bar U Adika - Zalew Nakło-Chechło

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Lecymy Durś wraz Bar u Adika - Zalew Nakło-Chechło, Morsy Tarnowskie Góry - Chechło, WOPR Piekary Śląskie, Wolontariusze Gwoździa oraz Bezpieczne Piekary.

Można również pomóc wchodząc na linki poniżej.

Fundacja Iskierka TUTAJ
Link do zrzutki TUTAJ

facebook.com