Zarabiam więcej, jestem prezesem PKM Świerklaniec
30 maja 2018 r. | 14:36
3

Wiceprezesem PKM Świerklaniec jest Stanisław Paks, który w 2016 roku otrzymał ponad 316 tys. zł wynagrodzenia za pracę w zajezdni autobusowej.  Wiele osób zadaje sobie pytanie, jeśli wiceprezes otrzymuje tak ogromne wynagrodzenie, to ile zarabia prezes PKM i dyrektor MZKP Tarnowskie Góry? 

Odpowiedź na to pytanie dał nam dzisiaj prezes PKM Świerklaniec Grzegorz Wystemp, który stwierdził, że jego wynagrodzenie znacznie przekracza 316 tys. zł. Warto przy tym pamiętać, że kierowcy autobusów z wieloletnim stażem w PKM Świerklaniec zarabiają nieco ponad 2 tys. zł. 

Poniżej fragment rozmowy.

ŁUKASZ DUDEK

Prezes PKM Świerklaniec

Pamiętacie głośne artykuły na temat wiceprezesa małej zajezdi autobusowej, który zarabia ponad 300 tys. zł? Dzisiaj zapytaliśmy prezesa PKM Świerklaniec o zarobki.. 💰💰💰cdn.

Gepostet von Tarnowskie Góry - serwis informacyjny am Mittwoch, 30. Mai 20183 odpowiedzi na “Zarabiam więcej, jestem prezesem PKM Świerklaniec”

 1. Buka pisze:

  Co za buc

  2
  0
 2. taktak pisze:

  tak to jest uwłaszczenie sie na majatku panstwowym na który kiedys wszyscy pracowali to sa dzis tzw prawdziwi Polacy a po prostu złodzieje znam takiego złodzieja kiedys członek PZPR a dzis na swieta 3 Maja i 11 Listopada wywiesza flagę no i wzorowy katolik moge podac adres i nazwisko co niedziele do komunii, złodziej jeden

  2
  0
 3. Byly pracownik pisze:

  Dopoki beda chetni zeby pracowac za 2 tys dopoty prezes bedzie smial kawal chama brak slow….

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *