/KPP Tarnowskie Góry
Złapano podpalacza z Bytomia
11 stycznia 2018 r. | 16:57
0

Na podstawie zgromadzonych dowodów policjanci z Radzionkowa zatrzymali 49-letniego mieszkańca Bytomia, podejrzanego o podpalenie niezamieszkałej nieruchomości przy ul. Ogiermana w Radzionkowie. W poszukiwaniach piromana pomógł zapis monitoringu, przekazany przez mieszkańca Radzionkowa.

Do zdarzenia doszło 9 grudnia 2017 roku. Podpalony budynek na szczęście był niezamieszkały,  jednak pożar stanowił realne zagrożenie dla sąsiadujących budynków. Dzięki szybkiej reakcji służb ratunkowych nie doszło do tragedii. Podpalacz z Bytomia usłyszał już zarzut. Wczoraj prokurator zastosował wobec niego dozór policji. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.

/KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).