Zaniedbania na tarnogórskich drogach są dość częstym zjawiskiem. W zeszłym tygodniu przechodząc przez „pasy” nie byłem pewien czy w tym miejscu te pasy jeszcze funkcjonują. Drogowcy od kilku dni poprawiają białe linie, tak więc problem powinien zniknąć na jakiś czas..
Zdjęcia z ulicy Opolskiej i Sobieskiego.


Ulica Opolska. Google Mapy 2013 rok.
ŁUKASZ DUDEK