Akcja „Tour de TG” wyzwanie na wakacje
26 czerwca 2024 r. | 18:44

Kiedy? Wyzwanie rozpoczyna się 24 czerwca i trwa do 31 sierpnia 2024 roku. Masz całe wakacje, aby pokonać 1526 bądź 500 kilometrów i zdobyć wyjątkowy tarnogórski strój kolarski(dystans 1526) lub bidon (dystans 500).

Co musisz zrobić? Aby wziąć udział w akcji, musisz zarejestrować każdy pokonany przez siebie dystans w jednej z aplikacji sportowych. Wybierz spośród:

 • STRAVA,
 • GARMIN CONNECT,
 • SHEALTH,
 • KOMOOT,
 • POLAR BEAT,
 • RELIVE.

Jak dołączyć do wyzwania?

 1. Zarejestruj swoje przejazdy: Każdy kilometr się liczy! Używaj swojej ulubionej aplikacji sportowej do śledzenia postępów.
 2. Uzbieraj dystans: Twoim celem jest pokonanie w sumie 1526 lub 500 kilometrów w okresie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku.
 3. Odwiedź Punkt Informacji Turystycznej: Gdy osiągniesz wymagany dystans, przyjdź do Punktu Informacji Turystycznej w Tarnowskich Górach (Rynek 4).
 4. Pokaż swoje aktywności: Pokaż zarejestrowane przejazdy w aplikacji, aby potwierdzić swój wynik.
 5. Odbierz nagrodę: Z dumą odbierz niepowtarzalny tarnogórski strój kolarski lub bidon, który będzie symbolem Twojego osiągnięcia i zaangażowania.

Dlaczego warto wziąć udział? „Tour de TG” to świetna okazja, aby połączyć przyjemność z jazdy na rowerze z wyzwaniem, które motywuje do regularnej aktywności fizycznej. Udział w akcji to także doskonały sposób na odkrywanie uroków regionu Tarnowskich Gór z perspektywy rowerowego siodełka. A na końcu czeka na Ciebie wyjątkowa nagroda – tarnogórski strój kolarski, który będzie pamiątką Twoich sportowych osiągnięć.

Dołącz do wyzwania i pokaż, że wakacje mogą być pełne aktywności i sportowej pasji. Tarnowskie Góry czekają na Ciebie!

Pliki do pobrania