youtube | wRealu24
Znany dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński przyjedzie do Tarnowskich Gór
10 kwietnia 2019 r. | 16:16

Jutro 11 kwietnia o godz. 17.00 w restauracji Sedlaczek w Tarnowskich Górach, odbędzie się spotkanie autorskie ze znanym dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim.

Sumliński jest autorem takich książek jak "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"  czy "Niebezpieczne związki Donalda Tuska".

Najnowsza książka o byłym premierze Tusku w styczniu tego roku została nominowana do nagrody sieci Empik.

Wojciech Sumliński, najbardziej inwigilowany dziennikarz śledczy w Polsce i Tomasz Budzyński, major Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w swojej najmocniejszej książce odsłaniają nam niebezpieczne związki Donalda Tuska z niemieckim wywiadem, światem służb specjalnych i mafijnym półświatkiem.

Starannie przygotowane 300 stron rzetelnie zebranych i aż dotąd opatrzonych klauzulą najwyższej tajności informacji dotyczących jednego z najważniejszych europejskich polityków od kilkudziesięciu lat ogrywającego kluczową rolę w wydarzeniach, które miały i wciąż mają wielki wpływ na polską rzeczywistość.

Rzetelnie napisana książka, którą czyta się jak thriller polityczny, lecz na którą składają się zweryfikowane fakty, ujawniająca porażającą, a zupełnie nieznaną opinii publicznej prawdę o ludziach na szczytach władzy.

sumlinski.pl

źródło: sumlinski.pl

ŁUKASZ DUDEK